අමාත්‍ය ධුර සංශෝධනයක්; විමල්, ගම්මන්පිල ඇමතිකම්වලින් ඉවතට: පී.එම්.ඩී

ලංකා-රාජ්‍ය-ලාංඡනයජනාධිපති ගෝඨාභය රාජපක්ෂ මහතාට පැවරී ඇති බලතල අනුව කර්මාන්ත අමාත්‍ය විමල් වීරවංශ සහ බලශක්ති අමාත්‍ය උදය ගම්මන්පිල අද (03) එම අමාත්‍ය ධුරවලින් ඉවත් කර තිබෙනවා. විමල් වීරවංශ සහ උදය ගම්මන්පිල අමාත්‍ය ධූරවලින් ඉවත් කිරීමත් සමඟ අමාත්‍යාංශ කිහිපයක් සංශෝධනය වී තිබෙනවා. ගාමිණී ලොකුගේ මහතා දිවුරුම් දුන්නේය […]

Next Post

රුසියාවේ ෆේස්බුක් සහ ට්විටර් අවහිර කර ඇත

Sat Mar 5 , 2022
රුසියානු සන්නිවේදන නියාමකයා පැවසුවේ “රුසියානු මාධ්‍ය සහ තොරතුරු සම්පත් වලට වෙනස් කොට සැලකීම” නිසා ෆේස්බුක් අවහිර කළ බවයි. ටික වේලාවකට පසු Twitter අවහිර කරන ලදී. සම්පූර්ණ පළ කිරීම බලන්න ›

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.