ආර්ථික අස්ථාවරත්වය වළක්වා ගැනීම සඳහා විදුලිය සහ ඉන්ධන සැපයුම යථා තත්ත්වයට පත් කිරීමට කඩිනම් පියවරක් ගන්නා ලෙස ලංකා වාණිජ මණ්ඩලය ඉල්ලා සිටී

කාර්මික නිෂ්පාදන වෙල්ඩින් ආර්ථිකයවිදුලි සැපයුමට සිදුවන බාධා කිරීම් සහ ඉන්ධන ලබා ගැනීමට නිතර සිදුවන බාධා කිරීම් හේතුවෙන් එහි සාමාජිකයින්ට සහ පොදුවේ ආර්ථිකයේ සියලුම අංශවලට ඇති කරන අහිතකර බලපෑම් පිළිබඳව ලංකා වාණිජ මණ්ඩලය දැඩි අවධානයෙන් යුතුව සටහන් කරයි. මේ ප්‍රශ්න බව සභා ගර්භයේ අදහසයි […]

Next Post

Gwen Stefani 'GXVE' රූපලාවන්‍ය දියත් කරයි: "මෙය මගේ ජීවිතයේ මීළඟ පරිච්ඡේදය මෙන් දැනේ"

Sat Mar 5 , 2022
විශේෂාංගගත සියලුම නිෂ්පාදන සහ සේවාවන් සංස්කාරකවරුන් විසින් ස්වාධීනව තෝරා ගනු ලැබේ. කෙසේ වෙතත්, Billboard හට එහි සිල්ලර සබැඳි හරහා කරන ලද ඇණවුම් සඳහා කොමිස් මුදලක් ලැබිය හැකි අතර, සිල්ලර වෙළෙන්දාට ගිණුම්කරණ අරමුණු සඳහා නිශ්චිත විගණනය කළ හැකි දත්ත ලැබිය හැකිය. ඔබට නිල වශයෙන් සාප්පු යෑමට හැකිය ග්වෙන් ස්ටෙෆානිගේ GXVE අලංකාරය! […]

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.