කන්යේ වෙස්ට් ‘දික්කසාදය’ සහ එය දැනෙන දේ ගැන කල්පනා කරයි

කිම් කාර්ඩෂියන් හිටපු සැමියා අතහැර දමා පැය කිහිපයකට පසු Kanye Westගේ අවසන් නම ඇගේ නිල ට්විටර් සහ ඉන්ස්ටග්‍රෑම් ගිණුම් වලින්, රැප් ගායකයා ඔවුන්ගේ දික්කසාදය පිළිබඳ ඔහුගේ අදහස් ඉදිරිපත් කරයි.

යේ සිකුරාදා (මාර්තු 4) Instagram වෙත ගියේ දික්කසාදය දැනෙන්නේ කෙසේද යන්න පිළිබඳ දිගු සටහනක් බෙදා ගැනීමට, විවාහයක් විසුරුවා හැරීම තුවාලයක්, අධික හුස්ම ගැනීමක් සහ ජීවිතයේ වෙනත් පසුබෑම් ගණනාවකට සමාන කරමිනි.

මෙම තනතුර පැමිණ ඇත්තේ විනිසුරුවරයෙකු විසින් Kardashian ප්‍රකාශ කිරීමෙන් පසුවය නීත්‍යානුකූලව තනිකඩ මාර්තු 2 දා Kardashians සඳහා තබා ගැනීම ස්ටාර් – මුලින් දික්කසාද වීමට 2021 පෙබරවාරි මාසයේදී ගොනු කර ඇත – ඇගේ මංගල නම ප්‍රතිස්ථාපනය කරන ලෙසත්, උසාවිය විසින් හිටපු යුවළගේ දික්කසාද ක්‍රියාදාමයන් වෙනම දෙකකට බෙදන ලෙසත් දෙසැම්බර් මාසයේදී ඉල්ලා තිබුණි. මෙම යෝජනාව ඇයට නීත්‍යානුකූලව තනිකඩව සිටීමට ඉඩ සලසන අතර, බෙදීමේදී වඩාත් සංකීර්ණ ගැටළු – යුගලයේ දරුවන් හතර දෙනාගේ භාරකාරත්වය සහ ඔවුන්ගේ වත්කම් බෙදීම – අධිකරණයේ සෙල්ලම් කිරීමට කාලය ගත කරයි.

Kanye ගේ සම්පූර්ණ සටහන බලන්න Instagram හි මෙතනින් සහ සම්පූර්ණයෙන් පහත ලියා ඇත.

දික්කසාදය සම්පූර්ණයෙන්ම පුපුරන ලද COVID ලෙස දැනේ. දික්කසාදය ඔබේ වෛද්‍යවරයා දන්නේ නැති බව හැඟේ. දික්කසාදය ඔබට දැනෙනවා [sic] වීදුරු මත ඇවිදීම. දික්කසාදය ඔබ වීදුරු බිත්තියක් හරහා දුවනවා වගේ දැනෙනවා. දික්කසාදය ඔබට පන්ති ශාලාවක් තුළ හිරිහැර කරන බවක් දැනේ. දික්කසාදය ඔබට සාප්පුවේදී ගුටි කන්නාක් මෙන් දැනේ. දික්කසාදය ඔබේ අත ලිප මත දැවී ගියාක් මෙන් දැනේ. දික්කසාදය ඔබේ ආත්මය ගල් අඟුරු මතින් ඇදගෙන ගියාක් මෙන් දැනේ. දික්කසාදය දැනෙන්නේ ඔබේ ආච්චි කවදාවත් ඒ සීතලෙන් මිදී නැති බවයි. දික්කසාදය සුපර් බෝල් සහ ඔබේ වළලුකරයේ පළමු නාට්‍යය ලෙස හැඟේ. දික්කසාදය ඔබේ පාලනයෙන් ඔබේ දරුවන් උදුරා ගත්තාක් මෙන් හැඟේ. දික්කසාදය ඔබට වෙඩි වැදී ඇති බවක් දැනෙන අතර ගමනාගමනය මන්දගාමී වේ. දික්කසාදය දැඩි හුස්ම ගැනීමක් ලෙස දැනේ. දික්කසාදය හුස්ම හිරවීම, යන්තම් හුස්ම ගැනීම වැනි හැඟීමක්. දික්කසාදය ඔබට හැඟෙන්නේ ඔබ සෑම සවසකම අධ්‍යාත්මික පහරක් ලබනවාක් මෙනි. දික්කසාදය හැඟෙන්නේ ඔබ සතිය පුරා අතිකාල වැඩ කළ බවත් ඔබට සති අන්තය සඳහා නිවාඩු ලබා නොදෙන බවත්ය. දික්කසාදය ඔබ කඩාකප්පල් වූ බවක් දැනේ. දික්කසාදය ඔබ කෑලි දහසකට කැඩී ගියාක් මෙන් දැනේ. දික්කසාදය ඔබට ගිනි තැබුවාක් මෙන් දැනෙන්නේ ඔබේ සත්‍යය නිසා පසුව බොරුකාරයෙකු ලෙස ලේබල් කිරීමෙනි. දික්කසාදය මයිකල් මයර්ස් මෙන් දැනේ. දික්කසාදය ඔබේ දත් ප්ලයර්ස් වලින් ඇදී යනවා සේ දැනේ. දික්කසාදය තීන්ත සහ වියළනයට වඩා මන්දගාමී බවක් දැනේ. දික්කසාදය ඔබේ අතේ ඇණයක් සේ දැනේ. දික්කසාදය ඔබේ මනාලිය සහ ඔබේ හොඳම මිනිසා මත ඇවිදීම වැනි හැඟීමක්. දික්කසාදය ඔබට වාඩි වීමට හෝ නැගී සිටීමට නොහැකි බවක් දැනේ. දික්කසාදය ඔබට හුස්ම ගැනීමට නොහැකි බව දැනේ. දික්කසාදය දැනෙන්නේ ඔබට සිටීමට හෝ පිටව යාමට නොහැකි බවයි. දික්කසාදය අවමංගල්‍යයක්, ගබ්සාවක්, කකුලක් බිඳීමක් ලෙස දැනේ. දික්කසාදය ඔබට හැඟෙන්නේ ඔබ සියල්ලන්ම ලබා දුන් බවත් ඔබට කිසිවක් කීමට අයිතියක් නොමැති බවත්ය. ඔබේ ජීවිතය ගැන මතයක් දැරීමට ඔබ කවුද? ඔබ තවදුරටත් ඔබ නොවේ. ඔබට ඉතිරිව ඇත්තේ ඔබයි. මයිකල් ජැක්සන් හොඳම දේ කිව්වා. ඔබ එළවලුවෙක්. ඔබ එළවලුවෙක්. ඔයා තමයි නියම කොස්බි. Huxtable එකක් නොවේ.

Next Post

උදව් සඳහා යුක්රේනයේ ඇමතුමට හැකර්වරු පිළිතුරු දුන්හ. ප්‍රවීණයන් බිය වන්නේ එය ප්‍රමාණවත් නොවන බවයි.

Sat Mar 5 , 2022
“මීට පෙර කිසිවකු ජනාකීර්ණ හෝ ජනාකීර්ණ සයිබර් ආරක්ෂණය කර නැත. ඒ නිසා අපි ඉන්නේ හඳුනා නොගත් ප්‍රදේශයකයි.” සම්පූර්ණ පළ කිරීම බලන්න ›

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.