කොළඹ නගරයේ විදුලිය විසන්ධි කිරීම ඇරඹේ

කොළඹ නගරයේ විදුලිය විසන්ධි කිරීම වහාම ක්‍රියාත්මක වන පරිදි ආරම්භ වූ බව ශ්‍රී ලංකා මහජන උපයෝගිතා කොමිෂන් සභාව (PUCSL) පවසයි. තව..

Next Post

අමෙරිකාවට අගමැති දුන් පොරොන්දුව

Sat Mar 5 , 2022
සංචාරක ක්ෂේත්‍ර වැඩිදියුණු කිරීම සඳහා ඇමරිකාවේ උදව් ඇමරිකාව සහ ශ්‍රී ලංකාව අතර පවතින සබඳතා එලෙසම පවත්වාගෙන යාමට ශ්‍රී ලංකා රජයේ කටයුතු කරන බව අග්‍රාමාත්‍ය මහින්ද රාජපක්ෂ මහතා පවසයි. එය මේ බව පවසා තිබේ (04) අරලියගහ මන්දිරයේ දී ශ්‍රී ලංකාවේ නව ඇමරිකානු තානාපතිනි ජුලී ජේ. චන්ග් (Julie J. Chung) මහත්මිය හමුවූ […]

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.