ගිලන් රථ රියදුරුට වෙඩි තැබීමේ සිද්ධියට තවත් දෙකක් මාට්ටු

පානදුර කේතුමතී කාන්තා රෝහලේ ගිලන් රථ රියදුරුට වෙඩිතැබීමට පැමිණි යතුරුපැදිය සොයාගෙන සිද්ධියට සහාය දැක්වීම සම්බන්ධයෙන් පුද්ගලයින් දෙදෙනෙකු ජීව අත්බෝම්බයක් සහ ඝාතන සැලසුමට භාවිතා කල ත්‍රීරෝද රථය සමගින් අත්අඩංගුවට ගත්බව කළුතර අපරාධ කොට්ඨාසය පවසයි .

Next Post

A Timeline of Residente & J Balvin's Fud

Sat Mar 5 , 2022
පදිංචිකරු හා ජේ බැල්වින්ගේ ආරවුල, මුලදී හොට් ඩෝග් සැසඳීම්වලට සම්බන්ධ වූ අතර, එය බහු-ස්ථර එහා මෙහා යන සිදුවීමක් දක්වා වර්ධනය වී ඇත. ඒ සියල්ල ආරම්භ වූයේ කොලොම්බියානු තරුව නාමයෝජනාවල නාගරික නියෝජනය නොමැතිකම ලෙස ඔහු සැලකූ දෙයට ප්‍රතිචාර වශයෙන් පසුගිය සැප්තැම්බරයේ ලතින් ග්‍රැමී වර්ජනයක් ඉල්ලා සිටීමෙන් පසුවය. Residente ඉක්මනින් Balvin ට […]

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.