චාලි XCX අවාසනාවන්ත නමුත් ‘නිරූපිත’ අන්වර්ථ නාමය Cardi B ඇයට ලබා දුන්නා

ඇයට ඉදිරියෙන් එස්.එන්.එල් මෙම සති අන්තයේ පෙනුම, චාලි XCX විසින් නතර විය අද රාත්‍රියේ ප්‍රදර්ශනය Jimmy Fallon රංගනයෙන් දායක වේ කාලය ගැන සිහිපත් කිරීමට කාඩි බී ඇගේ නම සමඟ අමතක නොවන වැරැද්දක් කළා.

“අපි රීටා ඕරා සහ බෙබේ රෙක්ෂා සමඟ එක්ව ගීතයක් කළා,” “බේබි” ගායකයා ඔවුන්ගේ 2018 ගීතය “ගැහැණු ළමයින්” ගැන පැවසීය. “එය අපි ගීතය නිර්මාණය කරන විට කිසි දිනෙක හමු නොවූ එක් අවස්ථාවක්. අපි මියුසික් වීඩියෝව වෙන වෙනම රූගත කළා, අපි පද සහ ඕනෑම දෙයක් යවමු.

ඇය ෆැලන්ට සිහිපත් කළ පරිදි: “ඊට පස්සේ ඇය ගීතය ට්වීට් කරනවා, මම වගේ, “අනේ දෙවියනේ, Cardi B මගේ නම ට්වීට් කළා! මෙය විශාලයි!’ ඉන්පසු මම ටැගය පරීක්ෂා කිරීමට කැමතියි, ‘Charli XCX’ වෙනුවට එය ‘Charli STD’ වේ.

“චර්ලි STD කියලා ගිණුමක් තියෙනවා” චාලි පැහැදිලි කළා. “මම හිතන්නේ කාර්ඩි එය ටැග් කර ඇත්තේ වරක් නොව දෙවරක් බවයි.”

“ඇත්ත වශයෙන්ම මට ගෞරවයක් දැනුණා,” ඇය පැවසුවාය. “මම කිව්වේ, ‘යමෙක් මෙවැනි මාර්ගගත දෝෂයක් කරන්නේ නම්, එය කාඩි විය යුතුය, මන්ද එය සංකේතාත්මක ය. එය සිදු වීම ගැන මම පාහේ සතුටු වෙමි. ඇයට අවශ්‍ය විටෙක මට චාලි STD ලෙස කතා කළ හැකිය.

ඉන්ස්ටග්‍රෑම් හි, ඇය සම්මුඛ සාකච්ඡාව බෙදාගෙන කාඩිට ස්තූති කරමින්, අන්වර්ථ නාමය මොහොත “ට්විටර් ඉතිහාසයේ සුවිශේෂී කෑල්ලක්” ලෙස ගොනු කළාය.

චාලි XCX මාර්තු 5 කථාංගයේ සංගීත ආරාධිතයා ලෙස රඟ දැක්වීමට නියමිතය සෙනසුරාදා රාත්‍රී සජීවීව සත්කාරක ඔස්කාර් අයිසැක් සමඟ. ඇය කලින් සැලසුම් කර තිබූ ඇගේ පෙනුම සඳහා සකස් කරමින් සිටී කල් දැමීමට සිදු විය COVID-19 හි omicron ප්‍රභේදය නිව් යෝර්ක් නගරය හරහා පැතිරීම නිසා ඇති වූ කනස්සල්ල හේතුවෙන්. ඇගේ නව ඇල්බමය කඩා වැටීම මාර්තු 18 නිකුත් වේ.

පහත Fallon සම්මුඛ සාකච්ඡාව නැරඹීමට සහ සුසර කරන්න එස්.එන්.එල් සෙනසුරාදා රෑ.

 

Next Post

ලෝකය මේ සියවසේදී සෙල්සියස් අංශක 3ක් උනුසුම් වීමට නියමිතයි. එහි තේරුම මෙන්න.

Sat Mar 5 , 2022
අපේ වර්තමාන වෙරළ තීරය නැතිවෙලා. බැංකොක් දිය යට. මත්ස්‍ය ගහනයේ විශාල අඩුවීමක්. තවත් නියඟ, වර්ෂාව සහ තාප තරංග. සම්පූර්ණ පළ කිරීම බලන්න ›

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.