චීන ටෙනිස් තරුවක් ලිංගික අතවර සම්බන්ධයෙන් ඉහළම නිලධාරියෙකුට චෝදනා කරයි. එවිට ඇය අතුරුදහන් විය.

ශීත ඍතු ඔලිම්පික් උළෙල පැවැත්වීමට මාස කිහිපයකට පෙර චීනයේ කුරිරු අධිකාරීවාදය යළිත් අවධාරනය කර ඇති පෙන්ග් ෂුආයි ගැන ටෙනිස් තරු පිළිතුරු ඉල්ලා සිටී.


සම්පූර්ණ පළ කිරීම බලන්න ›

Next Post

ජොනී බ්‍රවුන්, විකට නළුවෙක්, ගායකයෙක් සහ 'ගුඩ් ටයිම්ස්' නළුවෙක්, 84 දී මිය යයි

Sat Mar 5 , 2022
ජොනී බ්‍රවුන්, පහසු නළුවෙක්, විකට නළුවෙක් සහ ගායකයෙක්, නිවාස ව්‍යාපෘති අධිකාරී නේතන් බුක්මන් නිරූපණය කිරීම සඳහා වඩාත් ප්‍රසිද්ධයි. හොඳ කාලයන්, මැරිලා. ඔහු 84 විය. බ්‍රවුන් බදාදා (මාර්තු 2) මිය ගියේය, ඔහුගේ දියණිය, නිළි ෂැරන් කැතරින් බ්‍රවුන් නිවේදනය කළේය Instagram. “අපේ පවුල විනාශ වෙලා. විනාශයට පත් විය. විනාශයට පත් විය. හද […]

සබැඳි පුවත්

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.