ජෝ හැඩ්ලි CAA වෙතින් ඉවත් වී, කලාකරුවන්ගේ සහ ප්‍රේක්ෂක හවුල්කාරිත්වයේ ගෝලීය ප්‍රධානියා ලෙස Spotify හා සම්බන්ධ වේ

ජෝ හැඩ්ලි Spotify හා සම්බන්ධ වීමට hip-hop හි ප්‍රබලම වෙන්කරවා ගැනීමේ නියෝජිතයෙකු ලෙස ඔහුගේ තනතුරෙන් ඉවත් වන බව ප්‍රවාහ සමාගම තහවුරු කළේය දැන්වීම් පුවරුව.

ඔහුගේ නව භූමිකාව තුළ, හැඩ්ලි Spotify හි ගෝලීය කලාකරු සහ ප්‍රේක්ෂක හවුල්කාරිත්වයේ ප්‍රධානියා ලෙස සේවය කරනු ඇත.

ලොස් ඇන්ජලීස් හි පිහිටා ඇති, හැඩ්ලි වින්ඩිෂ් ඒජන්සියේ වසර පහකට පසු 2016 දී CAA හා සම්බන්ධ වූ අතර ඒජන්සියේ හිප්-හොප් සහ R&B හි ගෝලීය සම ප්‍රධානියා ලෙස සේවය කිරීමට උසස් කරන ලදී. මාර්ක් චීටම් 2021 පෙබරවාරි මාසයේදී. CAA හි 34-හැවිරිදි සේවාදායකයින්ට ඇතුළත් වේ බියොන්සේ, A$AP රොකී, Zayn, අනුවෙල් ඒ.ඒ, කෝපි හා ජෝර්ජා ස්මිත්. හැඩ්ලි CAA හි විවිධත්වය සහ ඇතුළත් කිරීමේ ප්‍රයත්නයන්ට නායකත්වය දුන් බව ද වාර්තා වේ.

කැලිෆෝනියාවේ, තවුසන්ඩ් ඕක්ස් හි කැලිෆෝනියා ලූතරන් විශ්ව විද්‍යාලයේ උපාධිධාරියෙකු වන හැඩ්ලි, චිකාගෝ වෙත යාමට පෙර ජර්මනියේ ප්‍රසංග ප්‍රවර්ධනය කිරීමෙන් සංගීතයට ආරම්භය ලබා ගත් අතර, එහිදී ඔහු ස්ථානයක සේවය කර වින්ඩිෂ් හි සීමාවාසික පුහුණුවක් ආරම්භ කළේය. පසුව ඔහු විසින් බඳවා ගන්නා ලදී රොබ් ලයිට් CAA හි වැඩ කිරීමට.

Next Post

ඔවුන් සිකුරාදා රාත්‍රියේ පබ් එකට පැමිණියා. ඔවුන් සඳුදා උදෑසන පිටත් විය.

Sat Mar 5 , 2022
“එය වැඩිහිටි නින්දක් වගේ!” සම්පූර්ණ පළ කිරීම බලන්න ›

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.