දිවයිනේ ප්‍රදේශ වල වැසි හෝ ගිගුරුම් සහිත වැසි අපේක්ෂා කෙරේ

නිරිත දිග බෙංගාල බොක්ක මුහුදු ප්‍රදේශයේ පැවති පීඩන අවපාතය ගැඹුරු පීඩන අවපාතයක් දක්වා වර්ධනය වී ඊයේ (මාර්තු 04) රාත්‍රී 11.30 ට ත්‍රිකුණාමලය වෙරළට කි.මී. 220ක් පමණ ඊසාන දෙසින් (10.3N, 82.6E) ආසන්නයේ මධ්‍යගතව පවතින බව කාලගුණ විද්‍යා දෙපාර්තමේන්තුව පවසයි. තව..

Next Post

LNP - ඕමානයට එරෙහිව ශ්‍රී ලංකා හොඳම XI ක්‍රීඩා කරන බව ශානක පවසයි

Sat Mar 5 , 2022
විස්සයි20 ලෝක කුසලානයට පෙර ශ්‍රී ලංකා ක්‍රිකට් ක්‍රීඩාවට ඇති ලොකුම හිසරදය කුමක්දැයි බැලීමට ක්‍රිකට් විශ්ලේෂණවලට ගැඹුරින් කිමිදීමක් අවශ්‍ය නොවේ – මෑතකදී අවසන් වූ දකුණු අප්‍රිකාවට එරෙහිව අවසන් වූ T20I තරඟාවලියේ වැඩිම ලකුණු ලබාගත් ක්‍රීඩකයින්ගේ ලැයිස්තුව දෙස බැලූ බැල්මට. . ඔහුගේ මන්දගාමී ලකුණු වේගය නිසා දඬුවම් ලැබූ පුද්ගලයා කණ්ඩායමේ වැඩිම ලකුණු […]

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.