නව මහාධිකරණ විනිසුරුවරුන් 13 දෙනෙකුට පත්වීම් ලිපි ප්‍රදානය කිරීම ජනපති අතින් සිදු විය

අධිකරණයනව මහාධිකරණ විනිසුරුවරුන් 13 දෙනෙකු වෙත පත්වීම් ලිපි ප්‍රදානය කිරීම ජනාධිපති ගෝඨාභය රාජපක්ෂ මැතිතුමා අතින් අද (03) පෙරවරුවේ ජනාධිපති කාර්යාලයේදී සිදු විය. නව මහාධිකරණ විනිසුරුවරුන්ගේ ලැයිස්තුව පෙර තනතුර 01. ඒ.ජී. අලුත්ගේ මහතා – දිසා අධිකරණ විනිසුරු 02. ආර්.ආර්.ජූ.ටී.කේ. රාජකරුණා මහතා – දිසා අධිකරණ විනිසුරු 03. රදුන් රණතුංග මහතා – මහේස්ත්‍රාත් 04. […]

Next Post

පරෙවි දූපත මාතර යා කරමින් නව පාලමක් ඉදිකිරීමට ජනපති උපදෙස්

Sat Mar 5 , 2022
මාතර පරෙවි දූපත (පරවි දූව) යා කෙරෙන නව පාලමක් ඉදිකරන ලෙස ජනාධිපති ගෝඨාභය රාජපක්ෂ මහතා අද (04) මහාමාර්ග අමාත්‍යාංශයේ ලේකම් ආර්.ඩබ්ලිව්.ආර්.පේමසිරි මහතාට උපදෙස් දුන්නේය. තව..

සබැඳි පුවත්

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.