බැරක් ඔබාමා, ලින්-මැනුවල් මිරැන්ඩා 2022 Audie සම්මානලාභීන් අතරට

බරක් ඔබාමා, ලින්-මැනුවල් මිරැන්ඩා සහ ලෙස්ලි ජෝර්ඩන් 2022 Audie සඳහා ජයග්‍රාහකයින් අතර වේ සම්මානඑය ශ්‍රව්‍ය පොත් සහ කථන-වචන විනෝදාස්වාදයේ වැඩ හඳුනා ගනී.

ශ්‍රව්‍ය ප්‍රකාශකයන්ගේ සංගමය (APA) සිකුරාදා (මාර්තු 4) Kal Penn විසින් සත්කාරකත්වය සපයන ලද අතථ්‍ය උත්සවයකදී ජයග්‍රාහකයින් ප්‍රකාශයට පත් කළේය.

රාත්‍රියේ ඉහළම ගෞරවය හිමි විය ව්‍යාපෘතිය Hail Mary Andy Weir විසින් ලියන ලද, Ray Porter විසින් කථනය කරන ලද, සහ Audible Studios විසින් ප්‍රකාශයට පත් කරන ලද, වසරේ ශ්‍රව්‍ය පොත දිනා ගන්නා ලදී. වසරේ ශ්‍රව්‍ය පොත කාණ්ඩය විනිශ්චය කරන ලදී නිව් යෝර්ක් ටයිම්ස් වැඩියෙන්ම අලෙවි වන කර්තෘ Kristen Arnett, කතුවරයා සහ මාධ්‍යවේදී Gayle Forman සහ Seija Rankin (ජ්‍යෙෂ්ඨ පොත් කර්තෘ විනෝදාස්වාදය සතිපතා)

“ගේ හඬ පටය ව්‍යාපෘතිය Hail Mary මට ඕඩියෝ පොතක් කිරීමට අවශ්‍ය දේ හරියටම කළා, එනම් කතාව පුළුල් කිරීමට මාධ්‍යය භාවිතා කිරීමයි, ”ෆෝමන් පැවසීය. “මෙම Sci-Fi පොතට මාගෙන් රසිකයෙක්, සමකාලීන යථාර්ථවාදී ප්‍රබන්ධ වලට ආදරය කරන්නෙකු බවට පත් කළ හැකි නම්, එය නිසැකවම ඕනෑම පළමු වරට ශ්‍රව්‍ය ශ්‍රාවකයෙකු දිනා ගත හැකිය.”

අනෙකුත් ජයග්‍රාහකයින් අතර මිරැන්ඩා, නිෂ්පාදනය සඳහා හොඳම පිරිමි කථකයාට හිමි සම්මානය දිනා ගත්තේය ඇරිස්ටෝටල් සහ ඩැන්ටේ ලෝකයේ ජලයට කිමිදෙයිසහ ඔහුගේ මතක සටහන් සඳහා හොඳම හාස්‍ය අංශයෙන් ජයග්‍රහණය කළ ජෝර්දාන් කොහොමද ඔයාලට?

Penguin Random House Audio විසින් ප්‍රකාශයට පත් කරන ලද ඔහුගේ මතක සටහන් A Promised Land හි ආඛ්‍යානය සඳහා ඔබාමා කර්තෘ කාණ්ඩයේ හොඳම ආඛ්‍යානය දිනා ගත්තේය.

රයන් ලා සලාගේ විස්මයට පත් වන්න, Pete Cross විසින් කථනය කරන ලද සහ Dreamscape Media විසින් ප්‍රකාශයට පත් කරන ලද තරුණ වැඩිහිටි Audie සම්මානය දිනා ගන්නා ලදී. තරුණ වැඩිහිටි කාණ්ඩය විනිශ්චය කරනු ලැබුවේ ජනප්‍රිය පොඩ්කාස්ට් හි කතුවරයා, ක්‍රියාකාරිකයෙකු සහ සම-සත්කාරකයා විසිනි Gigi Gorgeous සහ Mimi Gigi Gorgeous සමඟ Querifiedලේඛක සහ NPR පොත් සමාලෝචකයෙකු වන Caitlyn Paxson සහ Anthony Allen Ramos (GLAAD මාධ්‍ය සම්මාන උළෙලේ විධායක නිෂ්පාදක සහ නිල විනෝදාස්වාද වාර්තාකරු).

මෙම ලිපිය මුලින් ප්‍රකාශයට පත් කරන ලද්දේ හොලිවුඩ් වාර්තාකරු.

Next Post

ඇන්ජෙලා මර්කෙල්ගේ කුරුල්ලන්ගෙන් ආවරණය වූ මෙම ඡායාරූප දැන් මතකයක් වන අතර එය සෙහ්ර් ගුට් ය

Sat Mar 5 , 2022
“Instagram එදිරිව Twitter.” සම්පූර්ණ පළ කිරීම බලන්න ›

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.