බෙලාරුස් හි සිටින ශ්‍රී ලාංකික සිසුන්ට මොස්කව් හරහා පිටව යන ලෙස උපදෙස් දෙන ලදී

විදේශ කටයුතු අමාත්‍යාංශය පවසන්නේ, යුක්රේනයේ මෑත කාලීන වර්ධනයන් සම්බන්ධයෙන් බෙලරුස් හි තත්ත්වය පිළිබඳව අඛණ්ඩව නිරීක්ෂණය කරමින් සිටින බව බෙලරුසියාවට සමගාමීව ප්‍රතීතනය කර ඇති මොස්කව්හි ශ්‍රී ලංකා තානාපති කාර්යාලය සමඟ සම්බන්ධීකරණයෙන් කටයුතු කරන බවයි. තව..

Next Post

පෙරළෙන විදුලිය විසන්ධි කිරීම අවසන් වෙයිද?

Sat Mar 5 , 2022
අද (මාර්තු 04) සිට විදුලි කප්පාදුව අවම කරන බවට රජය ප්‍රතිඥා දී ඇති බැවින් නියමිත විදුලිය විසන්ධි වීම අඩුවීමට හෝ කිසිසේත්ම සිදුනොවීමට ඉඩ ඇති බව ශ්‍රී ලංකා මහජන උපයෝගිතා කොමිෂන් සභාවේ (PUCSL) සභාපතිවරයා පවසයි. තව..

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.