මෙම කමිසය බලහත්කාරයෙන් ශ්‍රමයෙන් සාදන ලද්දක්ද? හියුගෝ ලොක්කා නිශ්ශබ්දව සැපයුම්කරු සමඟ සබඳතා කපා.

හියුගෝ බොස් ටික කලකට පසු ප්‍රධාන ඇඳුම් නිෂ්පාදකයෙකුගෙන් ඈත් විය BuzzFeed News වාර්තාවක් එක්සත් ජනපදය විසින් තහනම් කර ඇති ෂින්ජියැන්ග්හි කපු සඳහා එහි සම්බන්ධතා මත.


සම්පූර්ණ පළ කිරීම බලන්න ›

Next Post

මෙම සතියේ (මාර්තු 5) ලතින් සංගීතයේ උසස් අවස්ථා 5ක්

Sat Mar 5 , 2022
වෘත්තීය සන්ධිස්ථාන සහ නව සංගීත නිකුතුවල සිට ප්‍රධාන නිවේදන දක්වා සහ තවත්, දැන්වීම් පුවරුව සංස්කාරකවරුන් නවතම පුවත් buzz ඉස්මතු කරයි ලතින් සෑම සතියකම සංගීතය. මේ සතියේ ලතින් සංගීත ලෝකයේ සිදු වූ දේ මෙන්න. ගොයෝගේ En Letra de Otro පසුගිය මාසයේදී, ලතින් ග්‍රැමි සම්මානලාභී චොක්කිබ්ටවුන් කණ්ඩායමේ ග්ලෝරියා “ගොයෝ” මාර්ටිනස් ඇය නිවේදනය […]

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.