මෙම චලනය වන ඡායාරූප අද සමූලඝාතනයෙන් දිවි ගලවා ගත් අයගේ ජීවිත පෙන්වයි

ඔවුන්ගේ ජීවිත හා උරුමයන් පරම්පරාවෙන් පරම්පරාවට ගෙන යන ආකාරය ඡායාරූප ප්‍රදර්ශනයෙන් පෙන්නුම් කරන අතර, ඔවුන් සිහිපත් කිරීම කෙතරම් වැදගත්ද යන්න සාමූහිකව අපට මතක් කර දෙයි.


සම්පූර්ණ පළ කිරීම බලන්න ›

Next Post

'Outlander' වාරය 6: මාලාව ඔන්ලයින් ප්‍රවාහ කරන්නේ කෙසේද

Sat Mar 5 , 2022
විශේෂාංගගත සියලුම නිෂ්පාදන සහ සේවාවන් සංස්කාරකවරුන් විසින් ස්වාධීනව තෝරා ගනු ලැබේ. කෙසේ වෙතත්, Billboard හට එහි සිල්ලර සබැඳි හරහා කරන ලද ඇණවුම් සඳහා කොමිස් මුදලක් ලැබිය හැකි අතර, සිල්ලර වෙළෙන්දාට ගිණුම්කරණ අරමුණු සඳහා නිශ්චිත විගණනය කළ හැකි දත්ත ලැබිය හැකිය. අවුට්ලෑන්ඩර් රසිකයින්ට සමරන්න දෙයක් තියෙනවා. වසංගතය විසින් ගෙන එන ලද […]

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.