මෙම සතියේ (මාර්තු 5) ලතින් සංගීතයේ උසස් අවස්ථා 5ක්

වෘත්තීය සන්ධිස්ථාන සහ නව සංගීත නිකුතුවල සිට ප්‍රධාන නිවේදන දක්වා සහ තවත්, දැන්වීම් පුවරුව සංස්කාරකවරුන් නවතම පුවත් buzz ඉස්මතු කරයි ලතින් සෑම සතියකම සංගීතය. මේ සතියේ ලතින් සංගීත ලෝකයේ සිදු වූ දේ මෙන්න.

ගොයෝගේ En Letra de Otro

පසුගිය මාසයේදී, ලතින් ග්‍රැමි සම්මානලාභී චොක්කිබ්ටවුන් කණ්ඩායමේ ග්ලෝරියා “ගොයෝ” මාර්ටිනස් ඇය නිවේදනය කළේය. තනියම යනවා ඇයගේ නව ඇල්බමය සහ HBO වාර්තා චිත්‍රපටිය සමඟ සමපාත වන ඇයගේ “නා නා නා” ගීතය සමඟින් En Letra de Otro සිකුරාදා (මාර්තු 4) පිටතට HBO විශේෂත්වයේ කොටසක් බවට පත් වූ පළමු කාන්තා කලාකරුවා ලෙස, Goyo වැනි සම්භාව්‍යයන් නැවත පරිකල්පනය කරයි. ශකීරාගේ “ඇන්ටොලොජියා” ටෙගෝ කැල්ඩෙරොන්ගේ “Pa’ Que Retozen” සහ එලා ෆිට්ස්ජෙරල්ඩ් හා ලුවී ආම්ස්ට්‍රෝංගේ “ගිම්හාන කාලය.”

DSPs සහ HBO Max වෙතින් ලබා ගත හැකි අතර, කොලොම්බියානු ගායිකාව ඇගේ උපන් ගම වන Chocó හි ඇති Condoto හි හැදී වැඩීම, ChocQuibTown සමඟ ඇය කීර්තියට පත්වීම සහ Shakira සමඟ ඇති දැඩි ඇල්ම, කිහිපයක් නම් කිරීමට විවෘත කරයි. “මගේ නව පැත්තක් ගවේෂණය කිරීමට සහ නව කන් කරා ළඟා වීමට මම සූදානම්” ගායකයා මීට පෙර පැවසීය දැන්වීම් පුවරුව ඇගේ ඒකල වෘත්තිය දියත් කිරීම. “සමහර විට, ඔබ කළ යුත්තේ ඔබේ හදවත ඔබට පවසන දේ කරන්න.” පහත ඇල්බමය ප්‍රවාහය කර සවන් දෙන්න:

Anitta, Becky G, සහ TINI එකතු වෙනවා

කාන්තා ඉතිහාස මාසය මධ්‍යයේ, ලතින් තරු Anitta, Becky G, සහ TINI WhatsApp හි නව ප්‍රචාරක ව්‍යාපාරයක් වන “Escúchanos. මිරානෝස්.” ලාස් වේගාස් හි රූගත කරන ලද මිනිත්තු දෙකකට ආසන්න ක්ලිප් එකක, කලාකරුවන් තිදෙනා ඔවුන්ගේ කාර්යබහුල ජීවන රටාවක් ගත කරන නමුත් WhatsApp කණ්ඩායමක් සහ කටහඬ සටහන් හරහා සම්බන්ධ වී සිටින අතර එහිදී ඔවුන් ඔවුන්ගේ සිතුවිලි, වික්‍රමාන්විතයන් සහ එකිනෙකා සවිබල ගන්වයි. නිෂ්පාදකයින්, Ali Stone සහ Tiffany Román Louk විසින් මුල් සංගීතය සමඟින්, Jess Colquhoun විසින් වීඩියෝ අධ්‍යක්ෂණය සහ María-Celeste විසින් සංස්කරණය කරන ලද සියලුම කාන්තා නිෂ්පාදන කණ්ඩායමක් මෙම ස්ථානයට ඇතුළත් වේ.

නිල ප්‍රචාරක නිවේදනය නිකුත් වූයේ ලොස් ඇන්ජලීස් හි පැවති විශේෂ ආරාධිත අමුත්තා වන බෙකී ජී සමඟ කර්මාන්ත උපදේශක රාත්‍රී භෝජන සංග්‍රහයකට පසුවය, එය බිල්බෝඩ්ගේ අනුග්‍රහයෙන් සහ WhatsApp. Billboard’s Leila Cobo විසින් සත්කාරකත්වය සපයන ලද මෙම සමීප උත්සවය, නැගී එන ලතින් කාන්තා දක්ෂතා සහ ස්ථාපිත කලාකරුවන් 50 කට වැඩි පිරිසක් එක්රැස් කරන ලදී. (ඒ ගැන වැඩි විස්තර මෙතැනින් කියවන්න) මීට අමතරව, WhatsApp විසින් එක් එක් කලාකරුවන් සමඟ ස්ටිකර් ඇසුරුම් නිර්මාණය කරන ලද අතර, මාර්තු 8 වනදා වන විට යෙදුම මත ලබා ගත හැක.

Bichota Tour Reloaded

පසුගිය වසරේ සරත් සෘතුවේ දී ඇයගේ සාර්ථක උතුරු ඇමරිකානු ගමනෙන් පසු Karol G නැවතත් පාරට බසියි. මෙම සතියේ, ගෞරවයට පාත්‍ර වූ කොලොම්බියානු කලාකරුවා දැන්වීම් පුවරු 2022 Rule Breaker at Women in Music, ඇයගේ Bichota Tour Reloaded නිවේදනය කරන ලදී, එහිදී ඇය Colombia, Chile, Argentina, Mexico සහ Costa Rica ඇතුළු ලතින් ඇමරිකාවේ විවිධ රටවල සංචාරය කරනු ඇත, කිහිපයක් නම් කිරීමට. “අවසාන වශයෙන් අපි ලතින් ඇමරිකාවේ සංචාරය කරන බව මට ප්‍රකාශ කළ හැකිය,” ඇය Instagram හි ප්‍රකාශ කළාය. “මේ පාර රීලෝඩ් කළා. අපි එකට හොඳ කාලයක් ගත කරන්නෙමු! ” සම්පූර්ණ දිනයන් පහතින් බලන්න.

පොහොසත් සංගීතය කාන්තා මාසය සමරයි

ඉන්ඩි වාර්තා ලේබලය, රිච් මියුසික්, සංගීත ක්‍ෂේත්‍රයේ කාන්තාවන් සමරන කාන්තා ඉතිහාස මාසය ආරම්භ කළේය. කාන්තාUP ව්‍යාපෘතිය, “සමාන අවස්ථා සඳහා අධ්‍යාපනය, බලගැන්වීම, සහාය දීම සහ පෙනී සිටීම සඳහා කැප වූ සුවිශේෂී එක්දින සම්මන්ත්‍රණයක් සහ ප්‍රදර්ශනයක්.” මෙම සතිය අවසානයේදී, අපි ඔවුන්ගේ ධාවන පථ හතේ EP hembrismo ද අතහැර දැමූ අතර, එය ඉදිරි නාගරික මැණික් වර්ග පහක් එක් කරයි: paopao, La Gabi, Villano Antillano, Aria Vega, සහ Cami Da Baby. “ඒ සියල්ල ආරම්භ වූයේ එක් සිහිනයකින්, බලවත් ගැහැණු ළමයින් පස් දෙනෙකු සහ ධාවන පථ හතකින් මෙම ව්‍යාපෘතිය යථාර්ථයක් බවට පත් කළ හැකි” ලේබලය Instagram හි ප්‍රකාශ විය. පහත EP හි නව දක්ෂතා සොයා ගන්න.

Lunay NBA ඉතිහාසය සාදයි

ට්විටර් හි, ක්‍රීඩාවක ගායනා කළ පළමු පුවර්ටෝ රිකන් කලාකරුවා බවට පත්වීමෙන් ඔහු මේ සතියේ NBA ඉතිහාසයක් ඇති කළ බව ලුනේ සමරයි. “හෙට, පළමු වතාවට බොරිකුවා NBA හි ගායනා කරනු ඇත. මට! සුසරව සිටින්න,” ඔහු ප්රකාශ කළේය සමාජ ජාල වල. නිව් යෝර්ක් හි බාර්ක්ලේස් සෙන්ටර් අරීනා හි මියාමි හීට්ස් එදිරිව බෘක්ලින් නෙට්ස් ක්‍රීඩා වලදී නොචේ ලැටිනා අර්ධකාලීන සංදර්ශනය අතරතුර, ලුනේ ඔහුගේ “ඇවෙන්ටුරා,” “ටෝඩෝ ඕ නාඩා” සහ “සෝල්ටෙරා” හි සංකලනයක් ඉදිරිපත් කළේය.

Next Post

මගේ දුව කුඩා දරුවෙක්. ඇගේ අනාගතය ගැන නව දේශගුණ වාර්තාව පවසන දේ මෙන්න.

Sat Mar 5 , 2022
ගෝලීය උණුසුම නැවැත්වීම නතර නොකිරීම, “දැන් බිහිවන ළමා පරම්පරාවකට කරන අවසාන, ඇත්තෙන්ම අසාධාරණ දෙය එය වනු ඇති” බව එක් විශේෂඥයෙක් පැවසීය. සම්පූර්ණ පළ කිරීම බලන්න ›

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.