යුක්රේන න්‍යෂ්ටික බලාගාරයක් දැන් යුද කලාපයකි. එහි තේරුම මෙන්න.

ජාත්‍යන්තර පරමාණුක බලශක්ති ඒජන්සියේ ප්‍රධානියා පැවසුවේ “අපි ඉන්නේ සම්පූර්ණයෙන්ම හඳුනා නොගත් ජලයේ” කියායි.


සම්පූර්ණ පළ කිරීම බලන්න ›

Next Post

LNP – මැතිව්ස් මේ වේදිකාවට ගියොත් අපරාධයක් – අතපත්තු

Sat Mar 5 , 2022
හර්ෂ අමරසිංහ විසිනි ඇන්ජලෝ මැතිව්ස්ගේ ක්‍රිකට් ක්‍රීඩාවේ හොඳම වසර තුනට පෙර ඔහුගේ ක්‍රිකට් ක්‍රීඩාවේ මේ අවධියේදී ඔහුව අතහැර දැමීම අපරාධයක් බව ශ්‍රී ලංකා හිටපු නායක මාවන් අතපත්තු විශ්වාස කරයි. ශ්‍රී ලංකාවේ ක්‍රිකට් ප්‍රබෝධය පාසල් ක්‍රිකට් වලින් ආරම්භ විය යුතු බව ද අලංකාර දකුණත් පිතිකරුවා ප්‍රකාශ කළේය. Daily Mirror සමඟ සම්මුඛ […]

සබැඳි පුවත්

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.