රුසියානු ගුවන් ප්‍රහාර සම්බන්ධීකරණය කිරීම සඳහා භාවිතා කරන ලද බව මිනිසුන් ව්‍යාජ ලෙස ප්‍රකාශ කිරීමෙන් පසු ගූගල් සිතියම් සංස්කරණය කිරීම් අවහිර කරන ලදී

යුක්‍රේනියානු භාෂා ගිණුම් විසින් කියෙව් වැනි නගරවල ඉන්ධන පිරවුම්හල්, පාසල් සහ රෝහල් ඉලක්ක කරගත් සංස්කරණවලට හිමිකම් කියයි.


සම්පූර්ණ පළ කිරීම බලන්න ›

Next Post

මළසිරුරු වලලන්න තැනක් නෑ

Sat Mar 5 , 2022
කොවිඩ් මළ සිරුර ගැන ගත් තීරණය කොවිඩ් වැළඳී මිය ගිය අයගේ මළසිරුරු මින් ඉදිරියට සෞඛ්‍ය සේවා සුසාන භූමියක වැළලීමට සෞඛ්‍ය අධ්‍යක්ෂ ජනරාල් ආයතනය අසේල ගුණවර්ධන මහතා අවසර ලබා ඇත. මෙය විශේෂ වෛද්‍ය නිලධාරියෙකු විසින් සෞඛ්‍ය අධ්‍යක්ෂ වෛද්‍යවරයා විසින් නිකුත් කරනු ලබන ස්ථානයට (04) නිකුත් කරනු ලබයි. නිළධාරීන්ගෙන් සමන්විත කමිටුවක් ලබා […]

සබැඳි පුවත්

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.