රුසියාව යුක්රේනය ආක්‍රමණය කිරීමට ලොව පුරා මිනිසුන් ප්‍රතිචාර දක්වන ආකාරය ඡායාරූප පෙන්වයි

රුසියාවේ මාරාන්තික යුක්රේනය ආක්‍රමණයට විරෝධය දැක්වීම සඳහා ජපානයේ සිට තුර්කිය දක්වා මිනිසුන් කොඩි, සාම්ප්‍රදායික යුක්‍රේන ඇඳුම් පැළඳුම් සහ සංඥා පෙන්වූහ.


සම්පූර්ණ පළ කිරීම බලන්න ›

Next Post

ආර්ථික අස්ථාවරත්වය වළක්වා ගැනීම සඳහා විදුලිය සහ ඉන්ධන සැපයුම යථා තත්ත්වයට පත් කිරීමට කඩිනම් පියවරක් ගන්නා ලෙස ලංකා වාණිජ මණ්ඩලය ඉල්ලා සිටී

Sat Mar 5 , 2022
විදුලි සැපයුමට සිදුවන බාධා කිරීම් සහ ඉන්ධන ලබා ගැනීමට නිතර සිදුවන බාධා කිරීම් හේතුවෙන් එහි සාමාජිකයින්ට සහ පොදුවේ ආර්ථිකයේ සියලුම අංශවලට ඇති කරන අහිතකර බලපෑම් පිළිබඳව ලංකා වාණිජ මණ්ඩලය දැඩි අවධානයෙන් යුතුව සටහන් කරයි. මේ ප්‍රශ්න බව සභා ගර්භයේ අදහසයි […]

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.