වසංගතය දකුණු අප්‍රිකාවේ ප්‍රධාන ආර්ථික ජීවන මාර්ගවලින් එකක් කපා දැමූ ආකාරය

විකල්ප කිහිපයක් සමඟින්, සමහර වෙළෙන්දෝ හොර රහසේ හෝ ලිංගික වැඩවලට යොමු වී ඇත. “මම මේ මොහොතේ මා සතුව ඇති දේ සමඟ වැඩ කරනවා,” එක් කාන්තාවක් පැවසුවාය.


සම්පූර්ණ පළ කිරීම බලන්න ›

Next Post

Facebook එහි පැරණි මුහුණු හඳුනාගැනීමේ පද්ධතිය වසා දැමීමෙන් කමක් නැත

Sat Mar 5 , 2022
Facebook දැන් එහි මුල් මුහුණු හඳුනාගැනීමේ පද්ධතිය වසා දැමීමේ විශාල ගනුදෙනුවක් කළේය. නමුත් සමාගම විසින් මෙටාවර්ස් වෙත හැරවීම යනු වෙන කවරදාටත් වඩා පුද්ගලික තොරතුරු රැස් කිරීමයි. සම්පූර්ණ පළ කිරීම බලන්න ›

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.