ව්යසනකාරී දේශගුණික විපර්යාස වැළැක්වීම හෝ ගල් අඟුරු ගිනි තැබීම දිගටම කරගෙන යන්න? ඔබට දෙකම තිබිය නොහැක.

“2030 වන විට එක්සත් ජනපදයේ අපට ගල් අඟුරු නොලැබෙනු ඇත,” දේශගුණය පිළිබඳ එක්සත් ජනපද විශේෂ ජනාධිපති නියෝජිත ජෝන් කෙරී මේ සතියේ ප්‍රකාශ කළේය.


සම්පූර්ණ පළ කිරීම බලන්න ›

Next Post

කොරොන වයිරස් වසංගතයෙන් වෙන් වූ පවුල්වලින් පසු ගුවන් තොටුපල නැවත එක්වීමේ විශ්මයජනක ඡායාරූප

Sat Mar 5 , 2022
එක්සත් ජනපදය සහ ඕස්ට්‍රේලියාව වැනි රටවල් එන්නත් කරන ලද සංචාරකයින් සඳහා ඔවුන්ගේ දේශසීමා නැවත විවෘත කරමින්, ලොව පුරා ගුවන් තොටුපළවල් තුළ වසර දෙකකට ආසන්න කාලයක් චිත්තවේගීය නැවත එක්වීම් සිදු කරයි. සම්පූර්ණ පළ කිරීම බලන්න ›

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.