විදුලි බිලට පොලු තැබූ ඇමැති වතුරටත් පොලු තියලා

දැනට මියගොස් සිටින මැති ඇමැතිවරුන් විසි පස්දෙනකු ඔවුන් ජීවතුන් අතර සිටියදී සිය නිල නිවාස සහ පෞද්ගලික නිවාස සඳහා ලබාගත් ජලය වෙනුවෙන් ජල සම්පාදන හා ජල පවාහන මණ්ඩලයට රුපියල් කෝටියකට ආසන්න මුදලක් ගෙවා නැතැයි වාර්තා වේ.

Next Post

හමුදාව ගැන බොරු කිව්වොත් අවුරුදු 15 කට හිරේ

Sat Mar 5 , 2022
රුසියාව සියලුම සමාජ මාධ්‍ය අවහිර කරයි වහාම ක්‍රියාත්මක වන පරිදි රට තුළ ෆේස්බුක්,ට්විටර් සහ යූටියුබ් සමාජ මාධ්‍ය ජාල අවහිර කිරීමට රුසියාව පියවර ගෙන තිබේ. යුක්‍රේනය ආක්‍රමණය කිරීමත් සමග හුවමාරු වන සාවද්‍ය තොරතුරු සඳහා බැඳීමක් ලෙස මෙම පියවර ගෙන ඇති බව විදෙස් මාධ්‍ය වාර්තා කරයි. ජාත්‍යන්තර මාධ්‍ය ආයතනයක් රුසියාවේ සිට වාර්තාකරණය […]

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.