විල් ස්මිත්, මයිකල් බී. ජෝර්ඩන් සමඟ කෘතිවල ‘අයි ඇම් ලෙජන්ඩ්’ අනුප්‍රාප්තිය

විල් ස්මිත් ඔහුගේ අත්සන සහිත භූමිකාවක් නැවත බැලීමට සූදානම්ය. එහි අනුප්‍රාප්තියක රංගනයට නළුවා අනුයුක්ත කර ඇත I Am Legendඔහුගේ කීර්තිමත්, පශ්චාත්-අපෝකැලිප්ටික් 2007 චිත්‍රපටය, හොලිවුඩ් වාර්තාකරු තහවුරු කර ඇත. මයිකල් බී ජෝර්ඩන් වෝනර් බ්‍රදර්ස් සඳහා මුල් සම-ලේඛක අකිවා ගෝල්ඩ්ස්මන් විසින් ලියන ලද විශේෂාංගයේ තරුව සඳහා ද අනුයුක්ත කර ඇත.

එහි අනුප්‍රාප්තියකි I Am Legend 2012 තරම් ඈත කාලයක දී සාකච්ඡා කරන ලද ව්‍යාපෘතියේ අනුවාදයක් සමඟින් දිගු කලක් සම්බන්ධ වී ඇත. නියමිත කාලය ජෝර්දානය සමඟ මෙම නව පුනරාවර්තනය පිළිබඳ පුවත මුලින්ම වාර්තා කළේය.

Goldsman සහ Mark Protosevich මුල් පිටපතේ සම-රචනය කරන අතර, එය ෆ්‍රැන්සිස් ලෝරන්ස් විසින් අධ්‍යක්ෂණය කරන ලද අතර බ්ලොක්බස්ටර් ගෝලයට සමීප බවක් ගෙන ඒම සඳහා මෙන්ම එහි නිසරු නගර දර්ශන සඳහා ප්‍රශංසාවට ලක් විය. මෙම චිත්‍රපටය ලොව පුරා ඩොලර් මිලියන 585ක් ඉපැයූ අතර එය අවසන් වූයේ මනුෂ්‍ය වර්ගයාගෙන් වැඩි ප්‍රමාණයක් මරා දැමූ සහ දිවි ගලවා ගත් අය බිහිසුණු ජීවීන් බවට පත් කළ වසංගතයට ප්‍රතිකාරයක් සෙවීමට උත්සාහ කරන විද්‍යාඥයෙකු වන ස්මිත්ගේ චරිතයේ මරණයෙනි. ස්මිත් අනුක්‍රමය සඳහා නැවත පැමිණෙන්නේ කෙසේද යන්න පැහැදිලි නැත.

ජෝර්දාන් ඔවුන්ගේ Outlier Society හරහා Elizabeth Raposo සමඟ I Am Legend අනුක්‍රමය නිෂ්පාදනය කරයි. ස්මිත් ජෝන් මෝන් සමඟ ඔහුගේ වෙස්ට්බෲක් චිත්‍රාගාරය හරහා නිෂ්පාදනය කරනු ඇත. Westbrook ගේ Ryan Shimazaki විසින් Westbrook වෙනුවෙන් අධීක්‍ෂණය කරන අතර James Lassiter විධායක නිෂ්පාදනය කරනු ඇත. මුල් අයි ඇම් ලෙජන්ඩ් නිෂ්පාදනය කළ ගෝල්ඩ්ස්මන්, වීඩ් රෝඩ් පික්චර්ස් හරහා ග්‍රෙග් ලෙස්සන්ස් සමඟ නිෂ්පාදනය කිරීමට ද නැවත පැමිණේ.

I Am Legend, Richard Matheson ගේ 1954 නවකතාව මත පදනම්ව, එහි කුඩා අවස්ථාවන්ට ස්තූතිවන්ත වන පරිදි නළුවෙකු ලෙස ස්මිත්ගේ ආඩම්බර අවස්ථාවන්ගෙන් එකක් විය. චිත්‍රපටයේ වැඩි ප්‍රමාණයක් සඳහා, මැනිකින් සහ බල්ලෙකු හැර ඔහුට ප්‍රතිවිරුද්ධව ක්‍රියා කිරීමට කිසිවක් නොතිබුණි.

“බ්ලොක්බස්ටර් පැකේජ මැදට කුඩා චරිත නාට්‍ය තැබීමට උත්සාහ කිරීම ගැන මම උමතු වී සිටිමි… එම සංකල්පය සමඟ මා මෙතෙක් සිටි වඩාත්ම සාර්ථක දෙය නම් I Am Legend“ස්මිත් පැවසීය හොලිවුඩ් වාර්තාකරු’ගේ Scott Feinberg in 2015. “I Am Legend ලේසියෙන්ම වේදිකා නාට්‍යයක් වෙන්න තිබුණා නේද? ඔබ දන්නවා, ඒක පුද්ගල ප්‍රසංගයක්, බල්ලෙක් එක්ක යාලුවෙක් – ඔබ සාමාන්‍යයෙන් සිතන්නේ බ්ලොක්බස්ටර් එකක් සඳහා ඔබට ඊට වඩා ටිකක් වැඩි යමක් අවශ්‍ය බවයි, නමුත් අද වන විට එය මගේ විශාලතම විවෘත කිරීම සහ මගේ දෙවන විශාලතම චිත්‍රපටය වේ.

ස්මිත් කිං රිචඩ් හි ඔහුගේ වැඩ සඳහා ඔස්කාර් තරඟයේ සිටී, මෑතකදී SAG සම්මානයක් දිනා ගත්තේය. ජෝර්ඩන් ක්‍රීඩ් III හි රඟපෑමට සහ අධ්‍යක්ෂණය කිරීමට සූදානම් වෙමින් සිටී.

ස්මිත් CAA විසින් නියෝජනය කරනු ලැබේ. ජෝර්දානය නියෝජනය කරන්නේ WME සහ Johnson Shapiro විසිනි. ගෝල්ඩ්ස්මන් CAA සහ Hansen, Jacobson විසින් නියෝජනය කරනු ලැබේ.

මේ කතාව මුලින්ම පළ කළේ හොලිවුඩ් වාර්තාකරු.

Next Post

යුක්රේනයට අන්තර්ජාලයේ ප්‍රතිචාරය උච්චතම තර්ජනයක් වී ඇත

Sat Mar 5 , 2022
Zelensky පිපාසයෙන් උගුල් දක්වා තාරකා යුද්ධ මීම්ස්, වෛරස් පිළිබඳ සාමූහික උමතුව සමහර ලැජ්ජා සහගත සහ සංවේදී පළ කිරීම් වලට තුඩු දී ඇත. සම්පූර්ණ පළ කිරීම බලන්න ›

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.