‘Donda 2’ Stem Player නිකුතුව සමඟින්, Kanye West Streamers – සහ ප්‍රස්ථාර මඟ හැරේ

සිට ගීත 16 ක් නිකුත් කිරීමෙන් පසුව දොන්ඩා 2 පසුගිය සතියේ ඔහුගේ Stem Player වෙත, Kanye West ප්‍රවාහ සේවා වලින් ඇල්බමය රඳවා තබා ගැනීමට ඔහු දුන් පොරොන්දුව මෙතෙක් සැබෑවකි.

දැන් යන කලාකරුවා සහ ව්‍යවසායකයා ඔව්වාර්තා කර ඇත කඳ අලෙවියෙන් ඩොලර් මිලියන 1.3 කි නිවේදනය කිරීමෙන් පසු පැය 24 තුළ Instagram හරහා දොන්ඩා 2 ඔහුගේ $200 හිමිකාර හොකී-පුක් ප්‍රමාණයේ ප්‍රවාහ උපාංග මත පමණක් මුදා හරිනු ඇත, එමඟින් පරිශීලකයින්ට ඔවුන් සවන් දෙන විට ගීත රීමික්ස් කිරීමට ඉඩ සලසයි. නව කඳ මිලදී ගැනීම් 2019 සමඟ පූර්ව පටවා ඇති බව පෙනේ යේසුස් රජයිපසුගිය වසරේ දොන්ඩා හා දොන්ඩා 2පසුගිය වසරේ නිකුත් කරන විට උපාංගය මිලදී ගත් ඕනෑම කෙනෙකුට උඩුගත කළ හැකිය දොන්ඩා 2 ගීත – හෝ වෙනත් – ඔවුන්ගේ පරිගණකය සහ USB-C කේබලයක් භාවිතා කිරීම.

යේ ඔහුගේ පෙබරවාරි 18 ඉන්ස්ටග්‍රෑම් සටහන තබන අවස්ථාවේ පැවසුවේ ඔහු මේ දක්වා Stem Players 39,500ක් විකුණා ඇති බවයි – මුළු ශුද්ධ විකුණුම් ඩොලර් මිලියන 8.6 දක්වා ඉහළ ගොස් ඇත.

එම ආදායම කලාකරුවෙකුට එම කාල සීමාව තුළ ප්‍රවාහයෙන් හෝ අලෙවියෙන් උපයා ගත හැකි ප්‍රමාණය ඉක්මවා ගියත්, මෙම මුදා හැරීමේ උපාය මාර්ගයෙන් Ye උපයා නොගන්නා එක් දෙයක් නම් බිල්බෝඩ් ප්‍රස්ථාරවල ස්ථානගත වීමයි. ඒ ඇල්බමය වාදනයට අමතරව වෙනත් ක්‍රම සඳහා භාවිතා කළ හැකි උපාංගයක් සමඟින් ඇල්බමය අලෙවි වන බැවිනි. ඒ අනුව, කඳ /දොන්ඩා පැකේජය තුළට වැටෙනු ඇත දැන්වීම් පුවරුවගේ නවතම වෙළඳ භාණ්ඩ බණ්ඩල් ප්‍රතිපත්තියවෙළඳ භාණ්ඩ සමඟ අලෙවි කරන ඇල්බම ප්‍රස්ථාරයට සුදුසු නොවේ.

කෙසේ වෙතත්, Stem Player යනු තරමක් නව සංකල්පයක් බැවින්, මේ දෙකෙන්ම කාරණය ගැන හුරුපුරුදු අය දැන්වීම් පුවරුව සහ එම්ආර්සී පවසන්නේ ප්‍රස්ථාර සුදුසුකම් සම්බන්ධව එහි පරිණාමය අධීක්‍ෂණය කිරීමට ඔවුන් සැලසුම් කරන බවයි.

ඔබ හතරක් නිදහස් කළා දොන්ඩා 2 පෙර දින රාත්‍රියේ මියාමි හි සවන්දීමේ සාදයකින් සහ සජීවී ප්‍රසංගයකින් පසු පෙබරවාරි 23 වන දින ඔහුගේ ස්ටෙම් ප්ලේයර් වෙත ලුහුබැඳ ගියේය. ඊළඟ දවසේ, ඔහු තවත් ගීත 12 ක් නිකුත් කළ අතර, ගීත 16 එකතුව “මියාමි අනුවාදය” ලෙස නම් කළේය.

ඔබ නිදහස් කරන විට දොන්ඩා අගෝස්තු 29 වන දින, එය MRC දත්ත වලට අනුව, 309,000 සමාන ඇල්බම ඒකක සමඟින් Billboard 200 ඇල්බම ප්‍රස්ථාරයේ ඉහළින්ම පත් විය, එය 2021 වසරේ හොඳම තනි සති නිකුතුව බවට පත් විය. පසුව ඔහු අභිබවා ගියේය ඩ්රේක්ගේ සහතික ලත් ලවර් බෝයි හා ඇඩෙල්ගේ 30 සහ 2021 අවසන් කළේ කැලැන්ඩර වසරේ 39 වැනි විශාලතම ඇල්බමය සමඟින් දැන්වීම් පුවරුව 200 වසර අවසාන සටහන.

Next Post

යුක්රේනය ආක්‍රමණය කිරීම සඳහා රුසියාව දැන් යුරෝවිෂන් වෙතින් ඉවත් කර ඇත

Sat Mar 5 , 2022
යුක්රේනය ආක්‍රමණය කිරීම හේතුවෙන් රුසියාව ඉවත් නොකළහොත් මෙම වසරේ ජනප්‍රිය ගීත තරඟයට සහභාගී නොවන බව තවත් යුරෝපීය රටවල් ගණනාවක් ඇඟවුම් කර තිබුණි. සම්පූර්ණ පළ කිරීම බලන්න ›

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.