Gwen Stefani ‘GXVE’ රූපලාවන්‍ය දියත් කරයි: “මෙය මගේ ජීවිතයේ මීළඟ පරිච්ඡේදය මෙන් දැනේ”

විශේෂාංගගත සියලුම නිෂ්පාදන සහ සේවාවන් සංස්කාරකවරුන් විසින් ස්වාධීනව තෝරා ගනු ලැබේ. කෙසේ වෙතත්, Billboard හට එහි සිල්ලර සබැඳි හරහා කරන ලද ඇණවුම් සඳහා කොමිස් මුදලක් ලැබිය හැකි අතර, සිල්ලර වෙළෙන්දාට ගිණුම්කරණ අරමුණු සඳහා නිශ්චිත විගණනය කළ හැකි දත්ත ලැබිය හැකිය.

ඔබට නිල වශයෙන් සාප්පු යෑමට හැකිය ග්වෙන් ස්ටෙෆානිගේ GXVE අලංකාරය! එම වෙස් ගන්වන්න රේඛාව (උච්චාරණය “දෙන්න”) යනු තොල් ආලේපන, අයි ලයිනර්, බ්‍රෝ පැන්සල්, අයි ෂැඩෝ සහ තවත් $24-$48 දක්වා වූ නිර්භීත, ඉහළ කාර්ය සාධන එකතුවකි.

52-හැවිරිදි පොප් පුරාවෘත්තය කිසි විටෙකත් ඇගේ අත්සන සහිත රතු ලිප්ස්ටික් සෙවන හෙළි කර නැත, නමුත් රසිකයින්ට දැන් ස්ටෙෆානිගේ ප්‍රධාන තොල් වර්ණය විවිධ ආකාර තුනකින් භුක්ති විඳිය හැකිය: මැට් ලිප්ස්ටික්, සැටින් ලිප්ස්ටික් සහ දියර ලිප්ස්ටික්.

“මෙය මගේ ජීවිතයේ මීළඟ පරිච්ඡේදය ලෙස හැඟේ,” ස්ටෙෆානි බ්‍රහස්පතින්දා (මාර්තු 3) කැලිෆෝනියාවේ ඇනහයිම් හි ඇගේ ප්‍රියතම උපන් අවන්හල වන මාමා කොසාස් හි පැවති එකතුවේ සුවිශේෂී පෙරදසුනක් අතරතුර බෙදා ගත්තාය. ස්ටෙෆානි පෙන්වා දුන්නේ ඇගේ දෙමාපියන්ට ඔවුන්ගේ සිටි බවයි. ස්ටෙෆානි සහ අනෙකුත් ප්‍රසිද්ධ අමුත්තන්ගේ ඡායාරූප වලින් බිත්ති සැරසූ අවන්හලේ පළමු දිනය. “[I said] ‘මට ඇත්තටම මගේ දෙයක් කරන්න ඕන, ඒ මම, [something] බව මම දන්නවා මම දක්ෂයි කියලා. මෙය සැබෑ ය. මේ තවත් කීර්තිමත් පුද්ගලයෙක් නොවේ [makeup line]. මම කීර්තිමත් පුද්ගලයෙක් නොවේ, මම [Gwen Stefani] ඇනහයිම් වෙතින්. මම මගේ මුළු ජීවිත කාලය පුරාම මේකප් එකේ සෙල්ලම් කළා. මම මගේ මුළු ජීවිත කාලය පුරාම මේකප් එකට ඇබ්බැහි වෙලා හිටියා.”

“මම මෙය ඉක්මනින් නොකළේ මන්දැයි මම නොදනිමි, නමුත් මම සිතන්නේ එය ඒ කාලයේ ඔබට කළ හැකි දෙයක් බව මම දැන සිටියේ නැත,” ඇය තවදුරටත් පැවසුවාය. “90 ගණන්වල අපි සංගීතය කළා. ඒ වගේම අපි ගුවන් විදුලියේ ඉන්න කලින් අවුරුදු නවයක් ඒක කළා. අපි කවදාවත් කිසිම දෙයක් කරන්න උත්සාහ කළේ නැහැ. අප සිටියේ අප වූවා පමණක් වන අතර මෙයද එසේමය – මා පිටුපස ඇති සියලුම අත්දැකීම් සහ ඒ සියලු සත්‍යය සහ ආශාව හැර.

GXVE Beauty එහි සන්නාම නාමයෙන් කොටසක් ගන්නේ ස්ටෙෆානි ඇගේ නම අත්සන් කරන ආකාරයෙනි (හාදුවක් නියෝජනය කරන “X” සහිත “G”). මෙම රේඛාව නිර්මාණය කර ඇත්තේ සෙසු වේශ නිරූපණ ලෝලීන් මනසේ තබාගෙන, ඇය පැහැදිලි කළාය. මක්නිසාද යත් මේකප් යනු සූත්‍ර පමණක් නොවන නිසා, එය ඔබ එය පැළඳ සිටින විට ඔබට දැනෙන හැඟීමක් වන අතර එදින ඔබ වීමට අවශ්‍ය පුද්ගලයාගේ අනුවාදය ඔබ සතුව ඇත. අපි රසිකයෝ [of makeup], අපි මේ ගැන උනන්දුයි, අපිට දවස පුරා මේ ගැන කතා කරන්න පුළුවන්. මම මේකප් වලට කැමතියි. මෙය මට සැබෑ ය. ”

සංගීතයට පෙර වේශ නිරූපණය ස්ටෙෆානිගේ ආශාව විය. මෙම උමතුව කුඩා කල සිටම ආරම්භ වූ අතර, ඇය කැලිෆෝනියාවේ ඔරේන්ජ් ප්‍රාන්තයේ දෙපාර්තමේන්තු ගබඩා රූපලාවන්‍ය කවුන්ටරවල වේශ නිරූපණ ශිල්පිනියක ලෙස රැකියාවක් කිරීමට හේතු විය.ඇය සජීවී සංදර්ශන සඳහා ඇයගේම වේශ නිරූපණය කර ඇත.

GXVE පෙනුම හොඳ නැහැ, එය තිරසාරයි. GXVE හි ඇති සියලුම සූත්‍ර පිරිසිදු, වීගන් සහ කුරිරුකම් වලින් තොර වන අතර තොල් ආලේපන, අයි ෂැඩෝ ක්වාඩ් සහ බ්‍රව් පැන්සල් පරිසර හිතකාමී, නැවත පිරවිය හැකි ඇසුරුම්වල ඇසුරුම් කර ඇත.

එකතුව පමණක් ලබා ගත හැකිය GXVEbeauty.com හා Sephora.com, සහ මාර්තු 10 සිට Sephora වෙළඳසැල් වලින් ලබා ගත හැක. පහත එකතුවෙන් භාණ්ඩ මිලදී ගන්න.

මිලදී ගන්න: GXVE by Gwen Stefani Original Me Clean High-Performance Matte Lipstick ($26) 

මිලදී ගන්න: GXVE by Gwen Stefani මම තවමත් මෙහි සිටිමි Longwear Matte Liquid Lipstick ($24)

මිලදී ගන්න: GXVE by Gwen Stefani I See in Color Multidimensional Eyeshadow ($28)

මිලදී ගන්න: GXVE by Gwen Stefani Hella On Point Clean Ultra-Fine Brown Pencil ($24)

මිලදී ගන්න: GXVE by Gwen Stefani Most Def Clean Instant Definition Sculpting Eyebrow Pencil ($24)

මිලදී ගන්න: GXVE by Gwen Stefani All Time Prime Clean Hydrating Prep & Smooth Face Oil ($48)

 

Next Post

Kyiv හි පෝලන්තයේ ඉහළම රාජ්‍ය තාන්ත්‍රික නිලධාරියා රුසියාවේ ආක්‍රමණය ගැන තරමක් සන්සුන් වන්නේ නගරය “හිඳගැනීමට නොහැකි” බැවිනි.

Sat Mar 5 , 2022
“රුසියාව මෙහි සාර්ථක වුවහොත්, අපි ඊළඟට සිටිමු.” සම්පූර්ණ පළ කිරීම බලන්න ›

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.