ආයෝජන ඉහළ නැංවීමේ සැලසුම් මධ්‍යයේ IFC ශ්‍රී ලංකාව සඳහා වූ කැපවීම යලි තහවුරු කරයි

පුද්ගලික අංශයේ රැකියා උත්පාදනයට සහාය වීම, රටේ ප්‍රකෘතිය සහ අනාගත වර්ධනය සඳහා උපකාර කිරීම සඳහා ශක්තිමත් ආයෝජන සඳහා මග පෑදීම කෙරෙහි අවධානය යොමු කරමින් සංවර්ධන සංවිධානය ශ්‍රී ලංකාව තුළ සිය ආයෝජන ඉහළ නැංවීම අරමුණු කර ගන්නා බව IFC හි ඉහළ නිලධාරියෙක් පවසයි. තව..

Next Post

LA හි Grammy කෞතුකාගාරයේ මේරි විල්සන්ගේ උපන්දින උපහාරය නරඹන්නේ කෙසේද?

Sun Mar 6 , 2022
නැසීගිය උත්තරීතරයි සම-නිර්මාතෘ මේරි විල්සන් පවුලේ සාමාජිකයන් සහ දිගුකාලීන මිතුරන් විසින් ගෞරවයට පාත්‍ර විය ග්රැමී කෞතුකාගාරය සිකුරාදා (මාර්තු 4) ලොස් ඇන්ජලීස් හි – සහ රසිකයින්ට උපහාරය අන්තර්ජාලය හරහා නැරඹිය හැකිය. A Tribute to Mary Wilson ලෙස නම් කර ඇති මෙම තරු පිරුණු උත්සවයට Stevie Wonder, කොන්ග්‍රස් මන්ත්‍රී මැක්සීන් වෝටර්ස්, සහෝදරයන් […]

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.