එක්සත් ජනපද ඔලිම්පික් ෆෙන්සර්ස් ලිංගික අතවර චෝදනාවට ලක් වූ තම කණ්ඩායමේ සගයාට එරෙහිව විරෝධය දැක්වීම සඳහා රෝස වෙස් මුහුණු පැළඳ සිටියහ

ඔහුට එරෙහි ලිංගික අපචාර චෝදනා නොතකා ඔලිම්පික් උළෙලට තම කණ්ඩායමේ සගයා වන ඇලන් හැඩ්සික් ඇතුළත් කිරීමට එරෙහිව එක්සත් ජනපදයේ epée කණ්ඩායමේ පිරිමි තිදෙනෙක් පෙනී සිටියහ.


සම්පූර්ණ පළ කිරීම බලන්න ›

Next Post

හෙට (07) විදුලිය කැපෙන්නේ මෙහෙමයි

Sun Mar 6 , 2022
හෙට විදුලිය පවතින කාලසටහන මෙන්න හෙට (07) හෙට 8 සිට 11 දක්වා අතර කාලය තුළ කලාප දෙකක් සඳහා හතහමාරක විදුලියක් සිදු කිරීමට සැලසුම් කිරීමට මහජන උපයෝගීතා මධ්‍යස්ථානය සඳහන් කරයි. ඒ අනුව උදෑසන කාලයේ පැය 5ක් හා පැය 2.30ක් වශයෙන් E සහ F යන කලාපවලට විදුලිය ගණනය කෙරේ. මේ අතර P,Q,R,S,TU,V,W […]

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.