එක්සත් ජාතීන්ගේ විදේශ කාර්ය මණ්ඩලය ඇෆ්ගනිස්ථානයෙන් ඉවත් වේ. ප්‍රදේශයේ කාර්ය මණ්ඩලය පවසන්නේ ඔවුන් පිටුපසින් ගොස් ඇති බවයි.

එක්සත් ජාතීන්ගේ සංවිධානයේ සේවය කරන ඇෆ්ගනිස්ථාන ජාතිකයන් ඔවුන්ගේ ජාත්‍යන්තර සගයන්ට වඩා අඩු වැටුප් සඳහා විශාල අවදානමක් ගන්නා අතර ඔවුන්ගේ වැඩ කටයුතු තලේබාන් පළිගැනීම්වලට නිරාවරණය වේ.


සම්පූර්ණ පළ කිරීම බලන්න ›

Next Post

Visa, Mastercard යුක්රේන ආක්‍රමණය සම්බන්ධයෙන් රුසියාවේ මෙහෙයුම් අත්හිටුවයි

Sun Mar 6 , 2022
එක්සත් ජනපද ගෙවීම් සමාගම් Visa Inc සහ Mastercard Inc ඉරිදා කියා සිටියේ යුක්රේනය ආක්‍රමණය කිරීම සම්බන්ධයෙන් ඔවුන් රුසියාවේ මෙහෙයුම් අත්හිටුවන බවත්, ඔවුන් එහි සියලුම ගනුදෙනු නතර කිරීමට සේවාදායකයින් සහ හවුල්කරුවන් සමඟ කටයුතු කරන බවත්ය. තව..

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.