ඔව්, ඩෙල්ටා භයානකයි, නමුත් යුරෝපයේ මෑත කාලීන COVID සර්ජස් පෙන්නුම් කරන්නේ එය පාලනය කළ හැකි බවයි

“එක්සත් රාජධානිය සහ නෙදර්ලන්තය බලාපොරොත්තු සුන්වීමට එරෙහිව උපදේශනයක් විය යුතුය,” එක් විශේෂඥයෙක් BuzzFeed News වෙත පැවසීය. “අපි ඩෙල්ටා ප්‍රභේදය ගැන මාරාන්තික විය යුතු නැහැ.”


සම්පූර්ණ පළ කිරීම බලන්න ›

Next Post

යුක්රේන යුද්ධය උග්‍ර වන විට ප්‍රවේශම් සහගත මෝල්ඩෝවාවට එක්සත් ජනපදය සහාය දෙන බවට බ්ලින්කන් ප්‍රතිඥා දෙයි

Sun Mar 6 , 2022
එක්සත් ජනපද රාජ්‍ය ලේකම් ඇන්ටනි බ්ලින්කන් ඉරිදා යුක්‍රේනයෙන් සරණාගතයින් ගලා ඒම සමඟ සාර්ථකව කටයුතු කරන සහ තම අසල්වැසියා සමඟ රුසියාවේ තීව්‍ර යුද්ධය දෙස විමසිල්ලෙන් බලා සිටින කුඩා, බටහිර නැඹුරුවක් ඇති හිටපු සෝවියට් සමූහාණ්ඩුවක් වන මෝල්ඩෝවා වෙත ඇමරිකාවේ සහාය ලබා දෙන බවට පොරොන්දු විය. තව..

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.