ඔස්කාර් අයිසැක් සමඟ චාලි XCX යුගල අමුතු ‘SNL’ කටු සටහනේ මීට්බෝල්ස් ගායනා කරයි

“ඇදහිය නොහැකි” දින තුනකට පසු, වඩාත්ම නොගැලපෙන සටහනේ සෑම දෙයක්ම අමුතු ලෙස වැරදියි එස්.එන්.එල් සෙනසුරාදා රාත්රිය (මාර්තු 5).

කාන්තාවක් (සාරා ෂර්මන්) ඇගේ නව ආදර උනන්දුවට (ක්‍රිස් රෙඩ්) ළං වන විට, ඔවුන්ගේ රසායන විද්‍යාව ස්ත්‍රියගේ ශරීරය පුරා රහසිගතව ගායන මස් බෝල සමූහයකින් පීලි පැනීම නිසා – කථාංගයේ සත්කාරක ඔස්කාර් අයිසැක්ගේ මුහුණු සමඟ මීට්බෝල්ස් ගායනා කරයි. , මෙන්ම රංගන සාමාජිකයින් Aidy Bryant, Kenan Thompson, Bowen Yang සහ තවත් අය.

“අපි කුඩා මීට්බෝල් මිනිසුන්, අපගේ කුඩා මීට්බෝල් ගීතය ගායනා කරන්න / කරුණාකර අප හා එක්වන්න සහ ගායනා කරන්න,” ඔවුන් කලින් පටිගත කරන ලද කටු සටහන අතරතුර අනපේක්ෂිත කුඩා හඬකින් ගායනා කරති.

බිඳී යාමේ මැද, රෙඩ්ගේ චරිතය – විකාර ශරීර මස් බෝලවලින් යටපත් වී – අසයි, “මට සමාවෙන්න. ඔබේ කිහිල්ලේ පියානෝවක් තිබේද? ”

ෂර්මන්ගේ කිහිල්ලේ ඇත්ත වශයෙන්ම පියානෝවක් තිබේ, එය වාදනය කළේ අන් කිසිවකු නොවේ එස්.එන්.එල් සංගීත අමුත්තා චාලි XCX, ඔහු ඔස්කාර් අයිසැක් සමඟ මාංස බෝලවලට ඇති ආදරය අත් නොහැරීම ගැන බල බැලඩ් එකක් ගායනා කරයි. (කථාංගයේ වෙනත් තැනක, චාලි විසින් ඉටු කරන ලදී “Beg for You” සහ “Baby” යන ගීත දෙකම ඇයගේ ඉදිරියට එන ඇල්බමයෙන් කඩා වැටීම.)

පහත දැක්වෙන අමුතු, නමුත් හාස්‍යජනක, කටු සටහන නරඹන්න. සම්පූර්ණ කථාංගය බලන්න මෙහි Hulu මත. ප්‍රවාහ සේවාව දැනට දින 30ක නොමිලේ අත්හදා බැලීමක් පිරිනමයි, එය ඔබට කළ හැක මෙහි ලියාපදිංචි වන්න.

Next Post

විද්‍යාඥයෙක් අන්තර්ජාලයෙන් අතුරුදහන් වූ චීන කොරොන වයිරස් අනුපිළිවෙල සොයා ගත්තේය

Sun Mar 6 , 2022
“මම හිතන්නේ එය අනුපිළිවෙලවල් සැඟවීමට දරන උත්සාහයට නිසැකවම අනුකූලයි,” පර්යේෂකයා පැවසුවේ, චීනයේ වුහාන් හි පුපුරා යාමේ මුල් අවධියේ සිටම අන්තර්ජාලය හරහා සිදු කරන ලද ප්‍රවේණික අනුපිළිවෙලින් ජානමය අනුපිළිවෙලවල් 13 ක් අනාවරණය කර ගෙන ඇති බවයි. සම්පූර්ණ පළ කිරීම බලන්න ›

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.