කොවිඩ් එන්නතක් නිපදවීමට උදව් කළ කාන්තාවකට විම්බල්ඩන් ක්‍රීඩකයෝ ප්‍රශංසා කළහ.

“වෙනසක් ඇති මධ්‍ය උසාවියේ ආරම්භක දිනයක්.”


සම්පූර්ණ පළ කිරීම බලන්න ›

Next Post

ටේලර් ස්විෆ්ට් Zoe Kravitz ගේ Catwoman රංගනය ප්‍රශංසා කරයි: 'The Batman Was Phenomenal!'

Sun Mar 6 , 2022
ටේලර් ස්විෆ්ට් සඳහා ආදරය පෙන්වයි Zoe KravitzCatwoman ලෙස ගේ භූමිකාව බැට්මෑන්. 32 හැවිරිදිය පොප් මැට් රීව්ස් විසින් අධ්‍යක්ෂණය කරන ලද නව චිත්‍රපටයේ සෙලිනා කයිල් ලෙස ක්‍රැවිට්ස්ගේ ඡායාරූපයක් බෙදා ගැනීමට තරුව ඉරිදා (මාර්තු 6) ඇගේ ඉන්ස්ටග්‍රෑම් කතන්දර වෙත ගියේය. වවුල් මිනිසා චිත්‍රපටිය, Caped Crusader ලෙස Robert Pattinson රංගනයෙන් දායක වේ. “@zoeisabellakravitz […]

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.