ගින්නෙන් ආහාර ගබඩාව සුන්

දඹුල්ල ආර්ථික මධ්‍යස්ථානයට යාබදව පිහිටි පුද්ගලික ආහාර තොග ගබඩාවක් සහ හා සිල්ලර ආහාර ද්‍රව්‍ය තොග වෙළදසැලක අය අලුයම ඇතිවූ හදිසි ගින්නකින් වෙළදසැල සම්පූර්ණයෙන් විනාශ වී ඇතැයි පොලිසිය කියයි.

Next Post

'කිං රිචඩ්,' 'ටික්, ටික් ... බූම්!' ඉහළම ඇමරිකානු සිනමා සංස්කාරක එඩී සම්මාන

Sun Mar 6 , 2022
Pamela Martin ගේ සංස්කරණය රිචඩ් රජුසහ Myron Kerstein සහ Andrew Weisblum සඳහා ටික්, ටික් … බූම්!American Cinema Editors’s 72nd ACE Eddie ට ඉහලින් සම්මාන, සෙනසුරාදා (මාර්තු 5) ලොස් ඇන්ජලීස් ඩවුන්ටවුන් හි ACE හෝටලයේ රඟහලේදී පිළිවෙලින් නාට්‍යමය විශේෂාංග සහ විකට විශේෂාංග සඳහා කාණ්ඩ ජයග්‍රහණය කිරීම. COVID-19 ආරක්‍ෂිත ප්‍රොටෝකෝල අනුගමනය කරන අතරතුර […]

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.