දෛනික කොවිඩ් ආසාදිතයින් අඩුවෙයි

හඳුනාගෙන ඇති කොවිඩ් අම්ල ගණන්

සිද්ධිය (05) දිනය තුළ කොවිඩ් වයිරසයෙන් 639ක් හඳුනාගෙන ඇති බව සෞඛ්‍ය අමාත්‍යාංශය පවසයි.

ඒ අනුව, ලොවින් හඳුනාගෙන ඇති සමස්ත දත්තයන් 649,632ක් දක්වා ඉහළ ගොස් තිබේ.

The post නිෂ්පාදනයක් අඩුවෙයි appeared first on Aruna.

Next Post

'මෙහි හරි දේ කරන්න': ප්‍රාථමික රැල්ල ප්‍රින්ස් වතු ආරවුලේදී මොරිස් දිනයට සහාය දක්වයි

Sun Mar 6 , 2022
දින කිහිපයකට පසු කුමාරයා දිගුකාලීන සහයෝගිතාකරු අවහිර කිරීමට යාමෙන් වතුයාය කෝපයට පත් විය මොරිස් දිනය ඔහුගේ සංගීත කණ්ඩායමේ නම “The Time” භාවිතා කිරීමෙන් නුදුරේදීම වතුයායේ පාලනය භාර ගන්නා පුද්ගලයින් පවසන්නේ ඔහුගේ නම දිගටම භාවිතා කිරීමට ඩේට ඇති අයිතියට තමන් සම්පුර්ණයෙන්ම සහාය දෙන බවයි. එම මතභේදාත්මක පියවරවතුයාය “මගේ නම මගෙන් උදුරා […]

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.