ප්‍රවීණ රංගන ශිල්පී හා විකට නළුවෙකු වූ බර්ටි ගුණතිලක මහතා අභාවප්‍රාප්ත වෙයි

ශ්‍රී ලාංකේය සිනමාවේ සහ රූපවාහිනියේ ප්‍රවීණ රංගන ශිල්පී සහ විකට නළුවෙකු වූ බර්ටි ගුණතිලක අද (මාර්තු 06) උදෑසන අභාවප්‍රාප්ත වූ බව අද දෙරණට වාර්තා වේ. තව..

Next Post

බලාගාර දෙකකට ඉන්ධන දෙයි

Sun Mar 6 , 2022
විදුලි අර්බුදය නිමවෙන ලකුණු විදුලි බලාගාර දෙකකට ඉන්ධන සැපයීම අද (06) දින සිදු කෙරෙන අතර, පෙරවරු 10.30ට එය ආරම්භ වූ බව වාර්තා වේ. කෙරවලපිටිය බලාගාරයට සහ සොජිස්ට් බලාගාරයට ඉන්ධන සැපයීම සිදු කෙරේ. ඩීඩී මෙට්රික්‍‍ටොන් 8,000 ක් එම බලාගාර දෙකට ලබාදීමට නියමිතයි. The post බලාගාර දෙකකට ඉන්ධන දෙයි appeared first on […]

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.