බ්‍රිතාන්‍ය ජාතික කාන්තාවක් වන සාරා එවරඩ් ඝාතනය කිරීම සම්බන්ධයෙන් ලන්ඩන් පොලිස් නිලධාරියෙකු වරද පිළිගෙන තිබේ

මාර්තු මාසයේදී මිතුරෙකුගේ ස්ථානයෙන් නිවස බලා යමින් සිටියදී අහඹු ලෙස පෙනෙන ප්‍රහාරයකින් එවරඩ් මිය ගියේය. ඇගේ ඝාතනය එක්සත් රාජධානියේ ශෝකයේ සහ කෝපයේ රැල්ලක් ඇති කළේය.


සම්පූර්ණ පළ කිරීම බලන්න ›

Next Post

'ඊසි' ක්ලේමේෂන් වීඩියෝවේ පීට් ඩේවිඩ්සන්ගේ භූමදානය පිළිබඳ පසුබෑමෙන් පසු කැන්යේ වෙස්ට් කතා කරයි

Sun Mar 6 , 2022
Kanye West “ඊසි” සඳහා ඔහුගේ ක්ලේමේෂන් සංගීත වීඩියෝව පිළිබඳ පසුබෑමෙන් පසුව කතා කරයි, එහි රූපයකට සමාන රූපයක කලබලකාරී රූප ඇතුළත් වේ සෙනසුරාදා රාත්‍රී සජීවීව තරු පීට් ඩේවිඩ්සන් පැහැරගෙන ගොස් පණපිටින් වළලනු ලැබේ. 44 හැවිරිදි රැප් ගායකයෙකු සහ විලාසිතා මෝගල්, දැන් යේ විසින් යන අතර, වීඩියෝව නිකුත් කිරීමෙන් පසු දින කිහිපය […]

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.