බිග් ටෙක් සිතුවේ එය බෑගයේ බිලියනයක පරිශීලකයින් සිටින බවයි. දැන් ඒවා ලබා ගැනීම සඳහා දුෂ්කර තේරීම් කිරීමට බල කෙරෙනු ඇත.

“ඊළඟ බිලියන භාවිතා කරන්නන්” සඳහා ලෝකයේ විශාලතම වෙළඳපොල ලෙස දිගු කලක් සලකනු ලබන ඉන්දියාව, සිලිකන් නිම්නයේ විශාලතම හිසරදය බවට පත්වෙමින් තිබේ.


සම්පූර්ණ පළ කිරීම බලන්න ›

Next Post

එදා මම අම්මව බදාගෙන කෑගහලා ඇඩුවා

Sun Mar 6 , 2022
මේ දිනවල රිදී තිරයේ දිස්වන්නේ සරසන සිනමා නිර්මාණය තේජා ඉද්දමල්ගොඩ අධ්‍යනයක් කරන ලද ආශාවයි. ඇය සොයා ගැනීමෙන් පසුවන සුන්දර රුවැත්තියක්. ඒ නිසාම ඇය ගැන දැනගන්න කැමති ඇතිනේ. ඒ නිසා පිනිපලසෙන් අපි ආශාවරී සමග කතා කළා. ඔබේ පවුලේ විස්තර කිව්වොත්… අම්මා, තාත්තා සහ මල්ලි. මගේ තාත්තා පොලිසියේ සේවය කරන්නේ. මගේ අම්මා […]

සබැඳි පුවත්

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.