මන්නාරමේදී අයිස් කිලෝ 1ක් සමඟ සැකකරුවෙකු අත්අඩංගුවට

මන්නාරම ප්‍රදේශයේදී ක්‍රිස්ටල් මෙතම්ෆෙටමින් (සාමාන්‍යයෙන් අයිස් ලෙස හඳුන්වන) කිලෝග්‍රෑම් එකක් සමඟ සැකකරුවෙකු අත්අඩංගුවට ගෙන තිබේ. තව..

Next Post

විමල් ට සහ ගම්මන්පිල ට පසුපෙළ අසුන්

Sun Mar 6 , 2022
දිලුම් අමුණුගම මන්ත්‍රීවරයාට තිස්වන ආසනය අමාත්‍යාංශයේ ධුරවලින් ඉවත් කෙරුණු විමල් වීරවංශ සහ උදය ගම්මන්පිල යන මන්ත්‍රීවරුන් පසුපෙළ අසුන් පැනවීමට පාර්ලිමේන්තුව පියවර ගෙන තිබේ. වේත්‍රධාරී නරේන්ද්‍ර ප්‍රනාන්දු මහතා ප්‍රකාශ කළේ, හැත්තෑ තුන්වන සහ හැත්තෑ අටවන අසුන් ගැනීම වෙන්කර ඇති බවයි. පාර්ලිමේන්තුව 08 වනදා යළි රැස්වීමට නියමිත අතර කර්මාන්ත අමාත්‍යවරයා ලෙස දිවුරුම් […]

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.