මෙම ඡායාරූපවලින් දැක්වෙන්නේ මාරාන්තික කාබුල් ගුවන් තොටුපළ ප්‍රහාරයේ විනාශකාරී ප්‍රතිඵලයයි

දැනටමත් අවුල් සහගත ගුවන් තොටුපළක සිදුවූ පිපිරීමකින් අවම වශයෙන් එක්සත් ජනපද සේවා සාමාජිකයින් 13 දෙනෙකු සහ ඇෆ්ගන් සිවිල් වැසියන් නොදන්නා සංඛ්‍යාවක් මිය ගියහ.


සම්පූර්ණ පළ කිරීම බලන්න ›

Next Post

අවම වශයෙන් රටවල් 24 ක පොලිසිය Clearview AI භාවිතා කර ඇත. මෙහි ඇති ඒවා මොනවාදැයි සොයා බලන්න.

Sun Mar 6 , 2022
2020 පෙබරවාරි වන විට, BuzzFeed News විමර්ශනයකට අනුව, එක්සත් ජනපදයෙන් පිටත රටවල් 24 ක නීතිය ක්‍රියාත්මක කරන සහ රජයට අනුබද්ධ ආයතන 88 ක් මතභේදාත්මක මුහුණු හඳුනාගැනීමේ තාක්ෂණය Clearview AI භාවිතා කිරීමට උත්සාහ කර ඇත. සම්පූර්ණ පළ කිරීම බලන්න ›

සබැඳි පුවත්

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.