මෙම ඡායාරූපවලින් පෙන්නුම් කරන්නේ ග්‍රීසිය විනාශ කරන ලැව්ගිනිවල දැවැන්ත පරිමාණයයි

ලැව්ගිනි නිසා තුවාල ලැබූ සතුන් සමඟ දහස් ගණන් මිනිසුන්ට පලා යාමට බල කෙරී ඇත.


සම්පූර්ණ පළ කිරීම බලන්න ›

Next Post

රන් මිල වෙනස් වෙයි

Sun Mar 6 , 2022
ඉස්සරහට රත්තරනුත් ගන්න බැරි වෙයි ලෝක වෙළඳපොලේ රන් අවුන්සයක මිල මේ වනවිට ඇමරිකානු ඩොලර් 1,970 දක්වා ඉහළ ගොස් තිබේ. රන් මිල ඉහළ යාමට හේතු වී ඇති බවට සමීපතම කරුණක්‍රේන අර්බුදයයි. රන් අවුන්සයක මිල නුදුරේදී ඩොලර් 2,000 ඉක්මවනු ඇති බව විශ්ලේෂකයින් පෙන්වා දෙයි The post රන් මිල වෙනස් වෙයි appeared first […]

සබැඳි පුවත්

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.