යුක්රේන ජනපති ඇමෙරිකන් ජනපති අමතයි

යුක්රේන ජනාධිපති ව්ලොදිමීර් සෙලෙන්ස්කී සහ ඇමෙරිකන් ජනාධිපති ජෝ බයිඩන් අතර දුරකතන සංවාදයක් පැවැත්විණි. එහිදී රුසියාවට තව තවත් සම්බාධක පැනැවිය යුතු යැයි යුක්රේන ජනාධිපතිවරයා ඇමෙරිකන් ජනාධිපතිවරයාගෙන් ඉල්ලීමක් කළේය.

Next Post

ඔස්කාර් අයිසැක් සමඟ චාලි XCX යුගල අමුතු 'SNL' කටු සටහනේ මීට්බෝල්ස් ගායනා කරයි

Sun Mar 6 , 2022
“ඇදහිය නොහැකි” දින තුනකට පසු, වඩාත්ම නොගැලපෙන සටහනේ සෑම දෙයක්ම අමුතු ලෙස වැරදියි එස්.එන්.එල් සෙනසුරාදා රාත්රිය (මාර්තු 5). කාන්තාවක් (සාරා ෂර්මන්) ඇගේ නව ආදර උනන්දුවට (ක්‍රිස් රෙඩ්) ළං වන විට, ඔවුන්ගේ රසායන විද්‍යාව ස්ත්‍රියගේ ශරීරය පුරා රහසිගතව ගායන මස් බෝල සමූහයකින් පීලි පැනීම නිසා – කථාංගයේ සත්කාරක ඔස්කාර් අයිසැක්ගේ මුහුණු […]

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.