රසිකයින් මෙම සතියේ ප්‍රියතම නව සංගීතය ලෙස Camila Cabello සහ Ed Sheeran ගේ ‘Bam Bam’ තෝරා ගනී

කැමිලා කැබෙලෝගේ නව ගීතය “Bam Bam,” විශේෂාංගය එඩ් ෂීරන්මෙම සතියේ නව සංගීත මත විමසුමේ ඉහළින්ම.

සංගීත රසිකයින් මත විමසුමකදී ඡන්දය දුන්නේය සිකුරාදා (මාර්තු 4) දින ප්‍රකාශයට පත් කරන ලදී දැන්වීම් පුවරුවපසුගිය සතියේ ඔවුන්ගේ ප්‍රියතම නව සංගීත නිකුතුව ලෙස යුගලයේ නවතම සහයෝගීතාව තෝරා ගැනීම.

කැබෙල්ලෝගේ “බාම් බාම්” ඇගේ ඉදිරි ඇල්බමයට පෙර නිකුත් විය පවුල, 76%කට වඩා වැඩි ඡන්ද ගෙනාවා. එම පොප් earworm ගායිකාව ඇගේ දෙපා මත තබාගෙන, වෙන්වීමෙන් පසු ජීවිතය ගත වන ආකාරය ගැන සිතමින් – “Así es la vida si/ ඔව්, ඒක තමයි ජීවිතය, බබා” ඇය ගායනා කරයි – ඇය අවසන් වරට 2019 වසරේ “සවුත් ඔෆ්” හි සහයෝගීව කටයුතු කළ ෂීරන් සමඟ සීමාව.” පවුල අප්‍රේල් 8 වෙනිදා පැමිණීමට නියමිතයි.

ඩොමිනික් ෆයික් හා Zendayaගේ “Elliot’s Song” වාරයේ අවසාන කොටසේ මංගල දර්ශනය විය Euphoria, ඡන්ද විමසීමෙන් 14% කට වඩා වැඩි ඡන්ද ප්‍රමාණයක් ලබා ගනිමින් මත විමසුමේ දෙවන ස්ථානයට පත්විය. තුන්වන ස්ථානයේ විය කේන් බ්රවුන්ගේ නව ධාවන පථය “ඔබව තනි කරන්න,” 5% ක ඡන්දයක් සමඟ.

මෙම සතියේ ඡන්ද විමසීමේ අවසන් ප්‍රතිඵලය පහතින් බලන්න.

අපගේ මත විමසුම ගන්න

Next Post

කැනඩාව තහනම් ත්‍රස්තවාදීන්ගේ ලැයිස්තුවට තවත් එක්සත් ජනපද අන්ත දක්ෂිණාංශික අන්තවාදීන් එකතු කර ඇත

Sun Mar 6 , 2022
තහනමට ඇතුළත් වන්නේ ත්‍රී පර්සෙන්ටර් සටන්කාමී කණ්ඩායම වන අතර, එහි සාමාජිකයින්ට ජනවාරි 6 කැපිටල් ප්‍රහාරය සම්බන්ධයෙන් චෝදනා එල්ල වී ඇත. සම්පූර්ණ පළ කිරීම බලන්න ›

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.