වත්කම් සහ දේපල රු. මිලියන 780ක් නීතිවිරෝධී වත්කම් විමර්ශන අංශය විසින් රාජසන්තක කෙරේ

ශ්‍රී ලංකා පොලිසිය පවසන්නේ සිය නීතිවිරෝධී වත්කම් හා දේපළ විමර්ශන ඒකකය රුපියල් මිලියන 780ක් පමණ වටිනා වත්කම් සහ දේපළ රාජසන්තක කර ඇති බවයි. තව..

Next Post

අද විදුලි කප්පාදුවේ වෙනසක්

Sun Mar 6 , 2022
විදුලිය සිදුකෙරෙන ප්‍රදේශය මෙන්න අද (06) දිනයේ පැය තුනකින් සමන්විත විදුලියක් කලාප දෙකක් සඳහා පමණක් පවතින බව ලංකා විදුලිබල මණ්ඩලය පවසයි. ඒ අනුව දහවල් 9.00 දහවල් 12.30 සිට දක්වා F කලාපයට හා 12.30 සිට සවස 4 දක්වා E කලාපයට විදුලියට ද සිදුකෙරේ. මීට පෙර මහජන උපයෝගීතා නිර්දේශ කර ඇති බව […]

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.