‘වෙස්ට් සයිඩ් ස්ටෝරි’ ටොප්ස් සොසයිටි ඔෆ් කැමරා ඔපරේටර්ස් සම්මාන

ස්ටීවන් ස්පීල්බර්ග්ගේ නිර්මාණ සඳහා වසරේ කැමරා ඔපරේටර්ස් හි වසරේ කැමරා ක්‍රියාකරු සම්මානය මිච් ඩුබින් සහ “බී” කැමරා ක්‍රියාකරු ජෝන් “බස්” මොයර් වෙත සෙනසුරාදා (මාර්තු 5) පිරිනමන ලදී. බටහිර පැත්ත කතාවකාචය ඔස්කාර් නාමයෝජනා Janusz Kaminski විසිනි.

අතථ්‍ය SOC හි සම්මාන ඉසව්ව සඳහා, ඔවුන් දෙදෙනා Gilles Corbeil ඇතුළුව නම් කරන ලද ක්ෂේත්‍රයක ඉහළින්ම සිටියහ නයිට්මේර් ඇලී; සඳහා මැතිව් මොරියාටි නිහඬ ස්ථානයක් II කොටස; ඩේවිඩ් තොම්සන් “බී” කැමරාව සමඟ ඉයන් සීබෲක් සඳහා ෆින්ච්; සහ මයික් හීත්කෝට් සඳහා නෙවාක්හි බොහෝ සාන්තුවරයන්.

“පාවාදීම” කථාංගය සඳහා රූපවාහිනී ගෞරවය සඳහා වසරේ කැමරා ක්‍රියාකරුට හිමි සම්මානය මනෝලෝ රොජාස් සහ “බී” කැමරාවේ පෝලීන් එඩ්වර්ඩ්ස් වෙත පිරිනමන ලදී. හිම පතනය (හතර වාරය, අටවන කථාංගය).

“Echoes” කථාංගය සඳහා Remi Tournois සමඟ Mick Froehlich ද රූපවාහිනී කාණ්ඩයේ නම් කරන ලදී. හෝක් අයි; “The Grey” කථාංගය සඳහා “B” කැමරාව Mike McEveety සමඟ Timothy Muir Spencer සියලු මනුෂ්‍ය වර්ගයා සඳහා; “The Ordeal” කථාංගය සඳහා “B” කැමරාව Jan Ruona සමඟ රීඩ් රසල් Blindspotting; සහ Gregor Tavenner “B” කැමරාව සමඟ Alan Pierce “Too Much Birthday” කථාංගය සඳහා අනුප්රාප්තිකය.

ඉදිරිපත් කිරීම අතරතුර, ඩැනී ඩිවිටෝ සමාජයේ ආණ්ඩුකාර සම්මානයෙන් පිදුම් ලැබීය.

Motion Impossible/AGITO Remote Dolly Systems සහ Cinema Devices/Ergorig System SOC තාක්ෂණික ජයග්‍රහණ සම්මාන ලබා ඇත. ලොස් ඇන්ජලීස් හි ළමා රෝහලේ විෂන් මධ්‍යස්ථානයේ වෛද්‍ය තෝමස් ලී ද පුණ්‍යායතනයේ අරමුදල් රැස්කිරීමේ වීඩියෝ රූගත කිරීම ඇතුළුව SOC හි සහයෝගයට ආචාර කිරීමේ උත්සවයට සහභාගී විය.

මෙම ලිපිය මුලින් ප්‍රකාශයට පත් කරන ලද්දේ හොලිවුඩ් වාර්තාකරු.

Next Post

ප්‍රසිද්ධ පුද්ගලයන් කෑන්ස් හිදී සම්පූර්ණ බලයෙන් එළියට ආවා

Sun Mar 6 , 2022
චිත්‍රපට නැවත පැමිණ ඇති අතර, කෑන්ස් හි මංගල දර්ශනය වූ තරු පිරුණු චිත්‍රපට නැරඹීමට අපගේ වාරය එනතෙක් අපට බලා සිටිය නොහැක. සම්පූර්ණ පළ කිරීම බලන්න ›

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.