ශ්‍රී ලංකාව තවත් Covid-19 මරණ 10ක් තහවුරු කරයි

සෞඛ්‍ය සේවා අධ්‍යක්ෂ ජනරාල්වරයා විසින් මාර්තු 05 දිනට තවත් කොරෝනා මරණ 10ක් තහවුරු කර ඇති අතර, රටේ Covid-19 මරණ සංඛ්‍යාව 16,331 දක්වා තල්ලු කර ඇත. තව..

Next Post

'Winning Time: Rise of the Laker's Dynasty' අන්තර්ජාලය හරහා නොමිලේ නැරඹීමට සියලු ක්‍රම මෙන්න

Sun Mar 6 , 2022
විශේෂාංගගත සියලුම නිෂ්පාදන සහ සේවාවන් සංස්කාරකවරුන් විසින් ස්වාධීනව තෝරා ගනු ලැබේ. කෙසේ වෙතත්, Billboard හට එහි සිල්ලර සබැඳි හරහා කරන ලද ඇණවුම් සඳහා කොමිස් මුදලක් ලැබිය හැකි අතර, සිල්ලර වෙළෙන්දාට ගිණුම්කරණ අරමුණු සඳහා නිශ්චිත විගණනය කළ හැකි දත්ත ලැබිය හැකිය. නව නාට්‍ය මාලාවක් ක්‍රීඩා ඉතිහාසයේ වඩාත්ම ගෞරවනීය රාජවංශයක් වෙත ප්‍රේක්ෂකයින් […]

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.