හයිටි නගරයක් සර්ෆින් ගමනාන්තයක් බවට පත් කිරීමේ මෙහෙයුමක් එහි පොරොන්දුව ඉටු කිරීමට අසමත් වූ ආකාරය

ප්‍රදේශවාසීන් බෝඩ් කුලියට දී පාඩම් පැවැත්වීම නිසා, සැරිසැරීම ජැක්මෙල්හි ලාභදායී ව්‍යාපාරයක් විය. එහෙත් ව්‍යාපෘතියේ මෑතකාලීන අරගලවලින් පිළිබිඹු වන්නේ ව්‍යසන මාලාවකින් බැට කෑ රටක සම්පත් ලබාගැනීමේ දුෂ්කරතාවයි.


සම්පූර්ණ පළ කිරීම බලන්න ›

Next Post

Camila Cabello පළමු වරට 'Bam Bam' 'The Late Late Show' හි රඟ දක්වයි

Sun Mar 6 , 2022
කැමිලා කැබෙලෝ “බම් බාම්” සජීවීව රූපවාහිනියට පළමු වරට ගෙන ආවේය ජේම්ස් කෝඩන් සමඟ ප්‍රමාද වූ ප්‍රදර්ශණය. “බාම් බාම්” සජීවීව, කැබෙල්ලෝ විසින් බාර්එකක් මත ගායනා කර නටමින්, සමූහයා ප්‍රීති ඝෝෂා නගමින්, තනි ගීතයේ පදයට ඝෝෂා කළහ. එඩ් ෂීරන් ගායනා කරයි (ඔහු සංදර්ශනයට පැමිණ සිටියේ නැත). මාර්තු 4 ට සමගාමීව හොඳ කාර්ය […]

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.