3-ලක්ෂ්‍ය බාධකය 7-බීජ එක්සත් රාජධානිය 3-බීජ UT පසුකර තල්ලු කරයි

Rhyne Howard ඉදිරියෙන් සිටින විට, Kentucky විසින් Tennessee, 83-74 පරාජය කිරීමට සහ SEC තරඟාවලියේ අවසන් තරඟයට යාමට තුන්-පොයින්ටර් 24 න් 12 ක් වළලා දමයි.

Next Post

ප්‍රදේශ කිහිපයකට වැසි

Sun Mar 6 , 2022
කාලගුණයේ වෙනසක් නිරිත දිග බෙංගාල බොක්ක ආශ්‍රිතව පැවති නිරෝධායන දිග අවපාතය, දුර්වල අවපාතයක් බවට පත්වී (05) පස්වරු 11.30 වන විට කන්කසන්තුරය වෙරළට කි.මී. 320 ක් ඊසාන දෙසින් ස්ථානගතව පවතින බව කාලගුණ විද්‍යා දෙපාර්තමේන්තුව පවසයි. මෙම පද්ධතිය ඉදිරි පැය 24 තුළ නිරිත දෙසට, උතුරු තමිල්නාඩු වෙරළට ගමන් කරමින් ක්‍රමයෙන් අඩු කලාපයක් […]

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.