‘අපි බෲනෝ ගැන කතා නොකරමු’ හත්වන සතිය සඳහා එක්සත් රාජධානියේ ප්‍රස්ථාර කිරුළ ලබා ගනී

එන්කැන්ටෝගේ “අපි බෲනෝ ගැන කතා නොකරමු” (වෝල්ට් ඩිස්නි හරහා) එක්සත් රාජධානියේ ප්‍රස්ථාර තරඟයට හසු කර ගත නොහැක, මන්ද ජනප්‍රිය ගීතය අංක 1 ට හත්වන සතියට පිවිසේ.

“Bruno,” මේ වසරේ මෙතෙක් පැවති දීර්ඝතම අංක 1, නායකත්වයට පත් වූ පළමු මුල් ඩිස්නි කප්පාදුව බවට පත් විය. නිල එක්සත් රාජධානියේ කේවල සටහන. එන්කැන්ටෝ මෙම සතියේ “මතුපිට පීඩනය” 3-5 දක්වා පහත වැටීමත්, “ද ෆැමිලි මැඩ්රිගල්” 8-10 දක්වා පහත වැටීමත් සමඟ ප්‍රස්ථාරයේ විශාල හැඟීමක් ඇති කරයි.

ලැයිස්තුවේ තවත් පහළට, කඳු නැගීම් ඇත නැතිවූ සංඛ්‍යාත හා කැලුම් ස්කොට්ගේ “ඔබ දැන් කොහෙද” (උමතුව හරහා 4-3 දක්වා); බෙල්ටර්ස් පමණි සහ Jazzy ගේ “Make Me Feel Good” (Polydor හරහා 5-4 දක්වා); ඕස්ට්‍රේලියානු ඩීජේ සහ නිෂ්පාදක ලුඩ්ගේ “ඩවුන් අන්ඩර්” ප්‍රතිනිර්මාණය කිරීම රැකියා ස්ථානයේ පිරිමි කොලින් හේ (Sweat It Out හරහා 10-6 දක්වා); හා D-බ්ලොක් යුරෝපය සහ වත්මන් ඇල්බම ප්‍රස්ථාර ශූරයා මධ්‍යම සී “Overseas” (D-Block Europe) 10-9 පිම්මේ.

නව නිකුතු සඳහා මන්දගාමී සතියක් තුළ, සෙන්ට්‍රල් සී සතියේ ඉහළම මංගල දර්ශනය “ස්ට්‍රයිට් බැක් ටු ඉට්” සමඟින් අංක 25 ට අලුත් කරයි. එය බටහිර ලන්ඩන් රැප් ගායකයාගේ සොෆොමෝර් මිශ්‍රණයෙන් එසවී ඇත, 23කුමන අංක 1 ට ගොඩබසියි නිල UK ඇල්බම ප්‍රස්ථාරයේ. එහි තවත් ධාවන පථයක් වන “කබීබ්” ජාතික කේවල ලකුණු සටහනේ 42-36 ලෙස නැවත පැමිණේ.

අවසාන, බෙකී හිල් හා ගැලන්ටිස් “Run” (Polydor) සමඟින් ඉහළම 40 මංගල්‍යයක් ලබා, අංක 34 ට පහත වැටුණි. එය Hill ගේ 14 වැනි UK Top 40 පෙනුම සහ Galantis ගේ හත්වැනි පෙනුමයි.

Next Post

රන්ජන්ට නිදහස ඉල්ලා උද්ඝෝෂණයක්

Mon Mar 7 , 2022
වසර එකහමාරකට පෙර සිරගත කොට සිටින ගම්පහ තිස්සේ සමගි ජන බලවේගය පාර්ලිමේන්තු මන්ත්‍රී රංජන් රාමනායක මහතා වහා නිදහස් කරන ලෙස ඉල්ලමින් එක්සත් ජාතීන්ගේ ස්වයං රැකියා වෙළෙඳ ව්‍යාපාරික සංගමය ඇතුළු සිවිල් සංවිධාන එක්ව සංවිධානය කරන ලද උද්ඝෝෂණයක් අද (07) කොළඹ එක්සත් ජාතීන්ගේ කාර්යාලය ඉදිරිපිට ඉදිරිපිට පැවැත්විණි.

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.