එච්.එන්.ඩී.ඊ – ශිඇට් කඹ ඇදිල්ලෙන් සිසුන් අමාරුවේ

මට්ටක්කුලිය උසස් ජාතික ඉංජිනේරු ඩිප්ලෝමා ආයතනයේ දෛනික පිරිසිදු කටයුතු සති කීපයකට සිට නොවීම හේතුවෙන් එහි අධ්‍යාපනය ලබන සිසු සිසුවියන් දැඩි අපහසුතාවට පවත්ව සිටිති.

Next Post

බ්‍රිට්නි ස්පියර්ස් යුක්තිය ඉල්ලා සිටියි: 'යමක් කරන තුරු මම නවතින්නේ නැහැ'

Mon Mar 7 , 2022
බ්‍රිට්නි ස්පියර්ස් කතා කරලා ඉවර නෑ. පොප් තරුව මෑතකදී ඇති විය හැක නිවර්තන නිවාඩුවක් භුක්ති වින්දා පෙම්වතා වන සෑම් අස්ගරිගේ උපන්දිනය සැමරීමට, නමුත් ඇගේ වසර 13ක දිගු සංරක්ෂණය ඇගේ මනසින් දුරස් නොවීය – ඇය තමාට දේවල් නිවැරදිව සකසා ගැනීමට පොරොන්දු වූවාය. දී Instagram සටහන ඉරිදා (මාර්තු 6) පොප් තරුව ජූනි […]

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.