එඩ්වර්ඩ්ස්ගේ ෂොට් සීල් අප්සෙට් සහ කෙන්ටකි සඳහා SEC ශූරතාව

Dre’una Edwards ඇගේ ලකුණු 27 උත්සාහය ජයගත් 3-පොයින්ටර් එකක් සමඟින් 7-ශ්‍රේණිගත Kentucky ගේ 1-ශ්‍රේණියේ දකුණු කැරොලිනා, 64-62 ට වඩා කැපී පෙනෙන නැවත පැමිණීම සම්පූර්ණ කළේය.

Next Post

ශ්‍රී ලංකාව පෙබරවාරි මාසයේදී නිල සංචිත ඩොලර් බිලියන 2.3ක් ලෙස පවත්වාගෙන යයි

Mon Mar 7 , 2022
ශ්‍රී ලංකාවේ නිල සංචිත වත්කම් පෙබරවාරි මාසය අවසන් වන විට ඇමෙරිකානු ඩොලර් බිලියන 2.3ක් (USD මිලියන 2,314ක්) වූ අතර එය මේ වසරේ ජනවාරි මාසයේදී ඇමෙරිකානු ඩොලර් බිලියන 2.3ක් (USD මිලියන 2,361ක්) සිට මදක් අඩු වී ඇති බව නවතම මහ බැංකු දත්ත පෙන්වා දෙයි. පෙබරවාරි මාසය අවසන් වන විට විදේශ මුදල් […]

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.