කැමිලා කැබෙල්ලෝ නව සම්මුඛ සාකච්ඡාවකදී ෂෝන් මෙන්ඩිස්ගෙන් වෙන්වීම ගැන විවෘත කරයි | Billboard News

වසර දෙකකට වැඩි කාලයක් ඇසුරු කිරීමෙන් පසු, කැමිලා කැබෙලෝ සහ ෂෝන් මෙන්ඩිස් නොවැම්බර් මාසයේදී ඔවුන්ගේ වෙන්වීම ප්‍රකාශ කළ අතර සිකුරාදා (මාර්තු 4) කැබෙල්ලෝ පළමු වරට වෙන්වීම ප්‍රසිද්ධියේ ඇමතීය.

Next Post

අයිලන්ඩ් රෙකෝඩ්ස් හි නව ප්‍රධාන විධායක නිලධාරීන් ක්‍රිස් බ්ලැක්වෙල්ගේ උරුමය දිගටම කරගෙන යාමට බලාපොරොත්තු වේ

Mon Mar 7 , 2022
කවදා ද ජස්ටින් එෂාක් හා ඉම්රාන් මජිඩ් ලෙස ඔවුන්ගේ නව භූමිකාවන් පිළිගත්තා අයිලන්ඩ් රෙකෝඩ්ස් හි සම-ප්‍රධාන විධායක නිලධාරීන් පසුගිය වසරේ, දෙදෙනාට සූදානම් වීමට බොහෝ දේ තිබුණි. නමුත් කළ යුතු දේ ලැයිස්තුවේ ඉතා වැදගත් වූ එක් දෙයක් තිබුණි: රැස්වීම ක්රිස් බ්ලැක්වෙල්ප්‍රකට මොගල් සහ ව්‍යාපාරිකයා වසර 60 කට පෙර දිවයින ආරම්භ කරන […]

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.