ඩෙල්ටා ප්‍රභේදයට COVID හි “ඇමරිකා දෙකක්” නිර්මාණය කළ හැකි බව විශේෂඥයින් අනතුරු අඟවයි

ඔබ සම්පූර්ණයෙන්ම එන්නත් කර ඇත්නම්, ඔබ ආරක්ෂිත වීමට බොහෝ දුරට ඉඩ ඇත. නමුත් ස්වල්ප දෙනෙකුට COVID එන්නත් එන්නත් ලබාගෙන ඇති එක්සත් ජනපදයේ සමහර ප්‍රදේශවල, ඩෙල්ටා ප්‍රභේදය නව මාරාන්තික වැඩිවීමක් ඇති කළ හැකිය.


සම්පූර්ණ පළ කිරීම බලන්න ›

Next Post

Dua Lipa ඔස්කාර් අයිසැක් 'SNL' හි ඇය ගැන රසික ප්‍රබන්ධ කියවමින් ප්‍රතිචාර දක්වයි

Mon Mar 7 , 2022
Dua Lipa Oscar Isaac සෙනසුරාදා රාත්‍රියේ Dua Lipa රසික ප්‍රබන්ධ සජීවීව කියවීමට ලැබීම සතුටට කරුණක් විය. “මගේ ජීවිතයේ සිදුවනු ඇතැයි මා නොසිතූ දේවල් ලැයිස්තුවට එකතු කරයි,” පොප් තරුව ඉන්ස්ටග්‍රෑම් හි සිනාසෙන ඉමෝජි සමඟ අදහස් දැක්වූ අතර එහිදී ඇය එකක ක්ලිප් එකක් බෙදා ගත්තාය එස්.එන්.එල් මෙම සති අන්තයේ සිට සත්කාරකයාගේ කටු […]

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.